Wolfberry Avokádový olej BIO 100 ml
142 Kč
+ doprava zdarma

Avokádový olej BIO 100 ml Wolfberry lisovaný za studena z dužiny čerstvých plodů avokáda. Je určený jak pro konzumaci, tak pro kosmetické účely a k masážím. Má vynikající chuť i vůni, kterou oceníte ve studené i teplé kuchyni.


Wolfberry Mrkvový olej BIO 100 ml
203 Kč
+ doprava zdarma

Mrkvový olej BIO 100 ml Wolfberry vyrobený z macerovaných kořenů BIO mrkve a BIO extraktů rozmarýnu v BIO slunečnicovém oleji. Olej je v RAW kvalitě a je určený ke kosmetickým účelům na výrobu krémů a výborně poslouží i jako změkčovadlo a pleťový kondicionér.


Klas Konopný olej 100 ml
288 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konopný olej je získávaný lisováním semen rostlin Cannabis sativa (konopí setého) za studena. Neobsahuje THC a proto nemá žádné psychoaktivní účinky. Konopný olej má relativně nízkou teplotu rozkladu a proto není vhodný pro smažení a fritování. Vhodné pro vegetariány a vegany.


Olej rýžový 100% karafa 1000 ml
178 Kč
+ doprava zdarma

Rafinovaný rýžový olej je vyroben z rýžových otrub. Je to základní tuk, který se používá v orientální kuchyni. Největší výhodou je vysoký kouřový bod (nad 250 ° C), což je důvod, proč se doporučuje především ke smažení. .


Olej rýžový 100% 500 ml
98 Kč
+ doprava zdarma

Rafinovaný rýžový olej je vyroben z rýžových otrub. Je to základní tuk, který se používá v orientální kuchyni. Největší výhodou je vysoký kouřový bod (nad 250 ° C), což je důvod, proč se doporučuje především ke smažení. Má neutrální chuť a vůni.


Wolfberry Baobabový olej BIO 100 ml
284 Kč
+ doprava zdarma

Baobabový olej je známý a používaný hlavně pro hydrataci i velmi vysušené pokožky. Stejně tak je skvělý na pokožku hlavy a poškozená, vysušená vlasová vlákna.


Wolfberry Malinový olej BIO 100 ml
378 Kč
+ doprava zdarma

Malinový olej BIO 100ml Wolfberry představuje luxusní péči o pleť a ingrediencí do různých kosmetických přípravků a masážních olejů.


Wolfberry Rýžový olej 500 ml
115 Kč
+ doprava zdarma

Rýžový olej 500 ml Wolfberry je 100% jednodruhový rostlinný olej s vynikajícími výživovými vlastnostmi. Je lehce stravitelný, plný vitamínů a omega mastných kyselin, jeho chuť i vůně jsou neutrální a perfektně se hodí jak do teplé, tak do studené kuchyně.