BIFODAN Bifolac Forte cps.30

BIFODAN Bifolac Forte cps.30

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Moderní probiotikum 3. generace, které obsahuje tři extenzivně klinicky zdokumentované střevní kmeny. Lactobacillus rhamnosus BIFOLACTM GG je jeden z nejobdivovanějších a nejceněnějších probiotických kmenů. Historie jeho výzkumu sahá až do roku 1983, kdy byl izolován z lidského zdroje. Celý popis
228 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

6.12.2021 - 7.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Herba-shop.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042225235

Popis

Moderní probiotikum 3. generace, které obsahuje tři extenzivně klinicky zdokumentované střevní kmeny.

Lactobacillus rhamnosus BIFOLACTM GG je jeden z nejobdivovanějších a nejceněnějších probiotických kmenů. Historie jeho výzkumu sahá až do roku 1983, kdy byl izolován z lidského zdroje. Od té doby se stal nejpoužívanějším probiotickým kmenem na světě a v současnosti je považován za zlatý standard střevního probiotika s počtem publikovaných klinických studií přesahující číslo 300.

Bifidobacterium animalis, ssp. lactis BIFOLACTM 12 je nejlépe zdokumentovaný kmen z rodu bifidobakterií s cca 180 publikovanými klinickými studiemi. Lactobacillus acidophilus BIFOLACTM 5 je nejmladší z naší trojice (150 studií). Tyto dva kmeny jsou ve světě probiotik oblíbenou kombinací pro své výhodné komplementární vlastnosti.

BIFOLAC FORTE® Vám pomůže obnovit a udržet harmonii Vašeho zažívacího aparátu.