Sifcon Šperkovnice "SECRET GARDEN", 28X17cm, fialová/ růžová
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Prostorná šperkovnice Secret Garden značky Sifcon má dvě patra. Horní patro je rozdělené na několik přihrádek. Spodní šuplík je vhodný třeba na řetízky či náhrdelníky. Její růžovofialová barvakvětinovým vzorem se zalíbí kterékoliv slečně či dámě.

Sifcon Šperkovnice "SECRET GARDEN", 28X17cm, modrá/fialová
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Praktickou dvoupatrovou šperkovnici Secret Garden od značky Sifcon ocení hlavně majitelky šperků. V horním patře se nachází přihrádky na uložení menších šperků, spodní šuplík pak umožňuje uložení řetízků či náhrdelníků. Je v krásném modrofialovém květinovém vzoru.

Sifcon Šperkovnice "SECRET GARDEN", 28X10cm, fialová/ růžová
839 Kč

Praktická šperkovnice Secret Garden od značky Sifcon má několik různých přihrádek na vaše šperky. Ve víku se nachází zrcátko tudíž už nepotřebujete velké zrcadlo. Její růžovofialový květinový vzor osloví každou ženu či dívku.

Sifcon Šperkovnice "SECRET GARDEN", 10cm, modrá/ fialová-29%
239 Kč 168 Kč

Akce

Malá šperkovnice Secret Garden ve tvaru srdce značky Sifcon se stane vaším praktickým pomocníkem. Je vhodná na drobné šperky například náušnice a prstýnky nebo také na cesty, kdy je nepraktické sebou brát velké šperkovnice. Má krásný modrofialový květinový vzor.

Bezdoteku BEZDOTEKU Šperkovnice Lucy bílá
1 799 Kč

Kde mám náušnice? Kde je ten náramek, co jsem měla na oslavě? Také máte šperky uložené na několika místech ve skříni, v šuplíku nebo odložené na nočním stolku? Právě ve chvílích, kdy pospícháte do divadla nebo na party oceníte šperkovnici z naší nabídky.

Bezdoteku BEZDOTEKU Šperkovnice Ivory bílá
590 Kč

Každá žena chce být krásná za všech okolností, tedy i na cestách do blízkých i dalekých krajin. Ale kam všechny šperky a cennosti dát, aby se nepoškodily, nezamotaly nebo dokonce nepoztrácely?

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: