Bezdoteku Šperkovnice Sofia černá

Bezdoteku Šperkovnice Sofia černá


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Přehled i bezpečí Hledání náušnic nebo konkrétních šperků bývá časté v nejméně vhodných chvílích, kdy není čas přemýšlet, kde a kdy byly naposledy použity. Celý popis

1799
1 799 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100024944874

Popis

Popis produktu

Přehled i bezpečí

Hledání náušnic nebo konkrétních šperků bývá časté v nejméně vhodných chvílích, kdy není čas přemýšlet, kde a kdy byly naposledy použity. Pořízením velké šperkovnice zamezíte zatoulání jednotlivých kousků, budou všechny na jednom místě, navíc zajištěny nejen proti ztrátě, ale také poškození. Šperky se nezapráší, nepodřou ani jinak nepoškodí. Současně je možné šperkovnice snadno převážet a vše, co potřebujete, budete mít po ruce i na cestách nebo dovolené.

Dostatek přihrádek pro jednotlivé typy

S touto velkou šperkovnicí si uděláte pořádek ve špercích a cennostech a budete mít o nich detailní přehled. Díky logickému vnitřnímu uspořádání obsahuje dostatek přihrádek a boxů na drobné šperky, jako náušnice, prstýnky, přívěsky nebo brože. Pro objemnější šperky, jako jsou řetízky, náhrdelníky nebo hodinky, slouží spodní patro s většími přihrádkami. Šperkovnice má celkem 4 patra, boky šperkovnice jsou otevíratelné a nabízí dostatek háčků k zavěšení visacích náušnic, zároveň víko obsahuje kapsičky na příslušenství nebo spony.

Na doma i na cesty

Pořízením šperkovnice si uděláte nejen pořádek, ale cennosti budou chráněny proti poškození. Kufřík je o velikosti 26 × 19 × 21 cm, vybavený zámkem a lze jej snadno uložit do trezoru. To se bude hodit hlavně na cestách. Na kratší cesty jistě využijete i malou cestovní šperkovnici, která je součástí. Kufřík šperkovnice je vyrobený z kvalitní hladké ekokůže v černé barvě, doplňky jsou pokovované a nepodléhají oxidaci. Přihrádky jsou polstrované hebkým sametem, aby nedošlo k poškození jemných kousků. Vnitřní víko je opatřeno praktickým zrcátkem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%