Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 26205591

Aga Štítky na klíče 100 kusů ISO 7942

Aga Štítky na klíče 100 kusů ISO 7942

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Toto příslušenství je užitečné pro každého – doma i v práci. Identifikátor klíče vám umožňuje rychle označit různé typy klíčů, takže se nemusíte starat o rychlé nalezení sady, kterou potřebujete, když je čas důležitým kritériem. V bytě se bude hodit klíčenka s identifikátorem – pro označení klíčů od Celý popis
119 Kč
Zboží od: Aga24
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
119 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

5.4.2023 na výdejním místě
5.4.2023 - 11.4.2023 na vaší adrese

Popis

Toto příslušenství je užitečné pro každého – doma i v práci. Identifikátor klíče vám umožňuje rychle označit různé typy klíčů, takže se nemusíte starat o rychlé nalezení sady, kterou potřebujete, když je čas důležitým kritériem. V bytě se bude hodit klíčenka s identifikátorem – pro označení klíčů od vchodů, klíčů od sklepa, klíčů od podkroví nebo jednotlivých místností. Skvělou cestou je také klíčenka s odznakem na klíče označení klíčů pro jednotlivé kanceláře, serverovny, archivy a sklady atd. Pomocí kroužku na klíče s ID můžete také rychle označit sady, které otevírají dveře v hotelových pokojích a motelech, stejně jako klíče od skříněk na pracovištích a ve školách .

Každé ID klíče je součástí sady pevný, kovový kroužek, díky kterému jej rychle připevníme na jeden klíč nebo celou sadu klíčů. Klíčenka s identifikátorem má také a otvor na druhé straně , který umožňuje kombinovat různé sady klíčů nebo je zavěsit na háček. Přívěsek na klíče s identifikátorem pro klíče je vyroben z otěruvzdorný plast, takže jej můžete používat po dlouhou dobu bez známek opotřebení.

SPECIFIKACE:

  • celkové rozměry (šířka / výška): 6,5 / 2,1 cm
  • rozměry okna (šířka / výška): 3,1 / 1,4 cm
  • hmotnost sady: 180 g

V BALENÍ:

  • 100 odznaků