Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100030600777

Cattara Lopatka skládací multifunkční PANTHER 47cm

Cattara Lopatka skládací multifunkční PANTHER 47cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Exkluzivní šroubovací lopatka s pouzdrem na opasek, ideální pro všechny trampy, rybáře, militaristy, hledače pokladů a milovníky outdoorových aktivit. Celý popis
Produkt se již neprodává
659 Kč
Zboží od: BMSHOP.EU
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
659 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Exkluzivní šroubovací lopatka s pouzdrem na opasek, ideální pro všechny trampy, rybáře, militaristy, hledače pokladů a milovníky outdoorových aktivit.

Lopatku lze používat konvenčním způsobem jako lopatu, čepel je však ještě vybavena univerzálním klíčem, vytahovačem hřebíků, pilkou a lze ji sestavit i jako motyku. Mimo jiné jsou součástí i drobné doplňky ukryté v útrobách těla, ty tak budete mít vždy při ruce. Nejpatrnější je kopí se zakončením pro nouzové rozbití oken. V ukrytí mezi doplňky najdete nůž s pilkou a otvírákem.

Samotná lopatka je prakticky a snadno sestavitelná, po sešroubování částí rukojeti, stačí již pouze volba nástroje, jeho předsazení a jedna aretace maticí na rukojeti. Rukojeť je navíc opatřena protiskluzným vroubkováním pro pohodlný a bezpečný úchop.

Jedná se o lopatku, která má  ve složeném stavu v balení rozměry 16 × 25 × 5 cm. Textilní pouzdro s maskáčovým designem lze připevnit za opasek.

Rozměry lžíce 13 × 18 cm a celková délka lopatky činí 47 cm.

Technická data:

Rozměry lopatky: 13 × 18 cm

Tloušťka lopatky: 2,5 mm

Délka lopatky: 47 cm

Pouzdro: ano, s poutkem na opasek

Rozměry v pouzdře: 16 × 25 × 5 cm