10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sportovní GPS navigace

U nás na MALL.cz prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i sportovní GPS navigace. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás na MALL.cz?

Zobrazit více
  • Zboží doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Můžete využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
  • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie sportovní GPS navigace nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
  • Máte nějaké dotazy? Zákaznická podpora MALL.cz funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si nejnovější zboží ze sekce sportovní GPS navigace nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.cz nabízíme nejen sportovní GPS navigace.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Northix Cyklocomputer s přehledným displejem – modrý Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, černé
Northix Cyklocomputer s přehledným displejem – modrý

Cítili jste cestou do práce vítr ve vlasech? Vaši p?átelé vám bez d?kaz? nikdy neuv??í. S cyklocomputerem na ?ídítkách m?žete zálohovat svou chloubu.

můžete mít 13.12.

Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, černé Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, černé
Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, černé

PORT Designs – francouzský výrobce, který si klade za cíl přinášet inovace a vytvářet design pro prestižní zákazníky. PORT Designs je jedním z předních expertů na bezpečné přenášení notebooků a tabletů, navíc s vlastním designérským studiem v Paříži.

Momentálně nedostupné

Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, modré Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, černé
Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, modré

PORT Designs – francouzský výrobce, který si klade za cíl přinášet inovace a vytvářet design pro prestižní zákazníky. PORT Designs je jedním z předních expertů na bezpečné přenášení notebooků a tabletů, navíc s vlastním designérským studiem v Paříži.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Garmin Garmin GPSMAP 276Cx Garmin Varia cyklo-radar RTL515
Garmin Garmin GPSMAP 276Cx

To nejlepší z nesmrtelné klasiky, vylepšené špičkovou technologií

můžete mít 8.12.

SkyShowtime zdarma
Garmin Varia cyklo-radar RTL515 Garmin Varia cyklo-radar RTL515
Garmin Varia cyklo-radar RTL515

Cyklistický radar se zadním červeným světlem. Garmin Varia cyklo-radar RTL515 vydává vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu, a to až na vzdálenost 140 metrů, 65lm, ANT+, Bluetooth, výdrž zabudované baterie až 15 hodin v režimu denního blikání nebo až 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení. Podporuje více profilů pro případy, kdy je potřeba snížit intenzitu osvětlení. Voděodolné provedení IPX7. Aplikace Varia App. Součástí balení je montážní sada a nabíjecí kabel.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge 1040 Solar Garmin Varia cyklo-radar RTL515
Garmin Edge 1040 Solar

Prémiový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1040 Solar zajistí skvělou přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači a nabízí řadu špičkových funkcí. Umožňuje solární dobíjení, výdrž až 45h v plném režimu a až 100h v úsporném režimu, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný a velký dotykový displej s úhlopříčkou 3.5“ a solárním sklíčkem Power Glass, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Vysoká kompatibilita, váha 126 g.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
iGET Cyklonavigace C250 Garmin Edge 530 MTB Bundle
iGET Cyklonavigace C250

Kompaktní výkonná GPS navigace pro cyklistiku. Navigace iGET C250 přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 22 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný displej s úhlopříčkou 2.2“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní se senzory rychlosti SPD, kadence CAD, srdečního tepu HR, výkonu PWR a aplikacemi GPS Bike App, TrainingPeaks, Strava.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge 530 MTB Bundle Garmin Edge 530 MTB Bundle
Garmin Edge 530 MTB Bundle

Výkonná GPS navigace pro cyklistiku. Garmin Edge 530 MTB Bundle přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný nedotykový 2.6 displej, připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect, TrainingPeaks. Stava Live segmenty. V balení držáky, dálkové ovládání, ANT+ snímač rychlosti, pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge Explore 2 Garmin Edge 530 MTB Bundle
Garmin Edge Explore 2

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge Explore 2 má cyklomapy celé Evropy i světa, přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a upozorňuje vás na nadcházející odbočky. Vydrží na jedno nabití až 24 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové i bezpečnostní funkce a je voděodolná ve standardu IPX7.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Varia cyklo-radar RVR315 Garmin Varia cyklo-radar RVR315
Garmin Varia cyklo-radar RVR315

Cyklistický radar Garmin Varia cyklo-radar RVR315 vydává zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu, a to až na vzdálenost 140 metrů, Bluetooth, výdrž zabudované baterie až 7 hodin. Aplikace Varia App. Součástí balení je montážní sada a nabíjecí kabel.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge 1040 Garmin Varia cyklo-radar RVR315
Garmin Edge 1040

Prémiový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1040 zajistí skvělou přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači a nabízí řadu špičkových funkcí. Vydrží až 35h v plném režimu a až 70h v úsporném režimu, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný a velký dotykový displej s úhlopříčkou 3.5“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Vysoká kompatibilita, váha 126 g.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin eTrex 32x EU Garmin Varia cyklo-radar RVR315
Garmin eTrex 32x EU

Víceúčelová terénní GPS navigace s rozhraním ANT+. Garmin eTrex 32× EU se hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching, navigaci na vodě a poslouží vám i v autě. Obsahuje topografickou mapu Evropy, má přijímač GPS a Glonass, barometrický výškoměr a 3D kompas, je voděodolná, pohodlně se ovládá i v rukavicích a na jedno nabití vydrží až 25 hodin.

můžete mít DNES

Od MALL

Přečtěte si více