Sportovní kočárky - čtyřkolky

Délka kočárku: 84cm - 925cm

  • Délka kočárku
    84 cm - 925 cm
    ×
Hauck Shopper Trioset Blue

Hauck Shopper Trioset

5 699 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětský kombinovaný kočárek Shopper Trioset značky Hauck je skvělou volbou pro všechny rodiče. Výhodný set hlubokého kočárku, sportovní verze a dětské autosedačky v jednom. Bezpečí a pohodlí pro vaše miminko již od narození. Jízdu s kočárkem vám usnadní možnost uzamknutí předních kol.

Od prodejce MALL
Hauck Disney Shopper Trioset Exploring a Classic 2021

Hauck Disney Shopper Trioset Exploring a Classic 2021

6 890 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětský kombinovaný kočárek Disney Shopper Trioset značky Hauck je skvělou volbou pro všechny rodiče. Výhodný set hlubokého kočárku, sportovní verze a dětské autosedačky v jednom. Bezpečí a pohodlí pro vaše miminko již od narození. Jízdu s kočárkem vám usnadní možnost uzamknutí předních kol. Design s oblíbenou Disney postavičkou Medvídkem Pú.

Od prodejce MALL
Britax Römer Kočárek B-Agile M Black Shadow 2021
16x

Britax Römer Kočárek B-Agile M

6 990 Kč
5 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětský sportovní kočárek s polohovací opěrkou. Výška rukojeti o 102 cm pro bližší dosah i snadnější přesuny. Čtyřkolové provedení pro lepší vyváženost. Odkládací prostor pro drobnosti. Britax Römer Kočárek B-Agile M je složitelný a je navíc vybaven držákem na pitíplášťenkou proti dešti.

Od prodejce MALL
KIDDY Urban Star 1, Summer Blue - zánovní

KIDDY Urban Star 1 - zánovní

5 790 Kč
5 036 Kč
Zánovní

Kiddy Urban Star 1 je kompaktní sportovní kočárek od narození do cca 3 let. Potěší vás snadná manipulace, vynikající jízdní komfort a ti nejmenší se budou cítit příjemně pod ochrannou střechou. Nechybí ani polohování a s ním možnost uvolněně odpočívat a pohodlně cestovat ve vodorovné poloze.

Od prodejce MALL
Hauck Swift X 2021

Hauck Swift X 2021

3 369 Kč

Sportovní kočárek Swift X značky Hauck je kompaktní, lehký a velmi praktický kočárek vhodný na nákupy, cestování i procházky po městě. Velkou výhodou kočárku je možnost měnit barvu a design stříšky podle vašich představ, stačí si jen vybrat a dokoupit.

Od prodejce MALL
Hauck Swift X Duo black 2021

Hauck Swift X Duo black 2021

6 489 Kč

Sportovní kočárek Swift X Duo značky Hauck je kompaktní, lehký a velmi praktický kočárek pro dvojčata vhodný na nákupy, cestování i procházky po městě. Velkou výhodou kočárku je možnost měnit barvu a design stříšky podle vašich představ, stačí si jen vybrat a dokoupit. Kompaktní rozměry zajjistí snadné projití dveřmi i výtahy.

Více informací
Od prodejce MALL
Hauck Shopper Shop N Drive Set Exploring a Classic

Hauck Shopper Shop N Drive Set Exploring a Classic

6 190 Kč
Novinka

Dětský kombinovaný kočárek Shopper Shop N Drive Set ** značky Hauck je skvělou volbou pro všechny rodiče. Výhodný set sportovního kočárku a dětské autosedačky v jednom. Bezpečí a pohodlí pro vaše miminko již od narození. Jízdu s kočárkem vám usnadní možnost uzamknutí předních kol. Design s oblíbenou Disney postavičkou **Medvídkem Pú.

Více informací
Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sportovní kočárky - čtyřkolky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sportovní kočárky - čtyřkolky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sportovní kočárky - čtyřkolky akce.