Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set 2020 kočárek

Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set 2020 kočárek

Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set kočárek 3v1, který lze používat již od narození. Díky snadnému přestavění kočárku jan na hlubokou korbičku, tak na sportovní korbu ocení tento kočárek každá maminka. Celý popis
Od prodejce MALL
6 889 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem 5 kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1288690

Popis

Kombinace tohoto lehkého kočárku s otočným kolem slibuje velké potěšení z jízdy jak ve městě, tak na venkově. Přední kolo je otočné s aretací a zadní kola jsou dostatečně velká. Rychlé a kompaktní složení zajistí, že se Pacific vejde do jakéhokoli kufru. S jeho moderním designem je Pacifik hvězdou všude.

Sportovní korba lze během chvilky přestavět na hlubokou korbu, takže kočárek lze používat od narození. V plyšové korbičce se malý poklad cítí dobře od narození. Dětská vana je vybavena měkkou vložkou** „matrací“, která zajišťuje nejvyšší úroveň pohodlí. Později může být v kombinaci s nánožníkem použita ve sportovní korbě jako fusak.

Pokud váš malý poklad vyroste z hluboké korby můžete jí přeměnit na sportovní korbu. Lze nasadit po i proti směru jízdy. Korba lze také polohovat ve 3 polohách jednou rukou.

Prostorná korba poskytuje dostatek místa dítěti minimálně do 3 let a to i v zimě s fusakem.

Zero Plus 0+ lze použít od narození. V kombinaci s podvozkem vzniká šikovný systém Drive N Drive, který dokonale padne do nejužších obchodů. Díky patentovanému systému bočního nárazu a polstrovanému 3bodovému postroji zajistí Zero Plus optimální bezpečnost při každé jízdě v autě. Odnímatelná podložka hlavy a klín sedadla zabezpečují dítěti bezpečí. Na kočárek se nasazuje bez adaptérů.

  • Kočárek obsahuje: podvozek, sportovní korbu přenastavitelnou na hlubokou, nánožník a matraci do hluboké korby (následně lze předělat na fusak), autosedačku.
  • Vysoce kvalitní a moderní design.
  • Ultralehký kočárek, potěší každou matku.
  • Jednoduché a snadné skládání podvozku jednou rukou.
  • Polohovací rukojeť.