Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24342210

RAINBOW-BOTTLE Hydrogenizační láhev na vodu 550ml curve

RAINBOW-BOTTLE Hydrogenizační láhev na vodu 550ml curve

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hydrogenizační vodikové láhve jsou určeny k obohacování vody molekulárním vodíkem. Molekulární vodík má blahodárné účinky na lidský organismus. Tento produkt je určen hlavně pro sportovce a lidi, kteří mají rádi zdravý životní styl. Lahve jsou jedinčný doplněk stravy pro Vás a Vaše blízké. Celý popis
3 200 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 200 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

4.4.2023 - 5.4.2023 na vaší adrese

Popis

Molekulární vodík dokáže proniknout přes buněčnou stěnu přímo do buněk, kde hydratuje a dezinfikuje buňku a má omlazující účinek na lidské organismy. Hydrogenizace probíhá za pomoci chemické reakce a to je elektrolýza. 

Výsledným produktem je voda o obsahu 1200 až 1600 ppm vodíku. Obsah fľaše je 550 ml. Během výroby molekulárního vodíku (3–5 minut) se voda čistí od mikroorganismů, choroboplodných zárodků a choroboplodných zárodků díky UV světlu, které prosvěcuje vodu. Baterie má výdrž na výrobu 45l vody. Dobíjení je snadné přes usb kabel, který naleznete v balení.

Nabíjení trvá cca3hodiny do plného nabití. Naše hydrokenizační láhev má jako jediná na světě patentovanou nano membránu, která chrání elektrody proti zaspinění korozi a zvětrávání. Je dvolezité jakou kvalitní vodu do láhve nalijete, jelikož láhev nezachytává přebytečný vodní kámen. Tato láhev je skvělým dárkem pro Vás a vaši rodinu. Stejně je to skvělý dárek pro lidi, kteří mají rádi zdraví životní styl a sport.

Water Hydrogen Bottle Generator Ionizer Alkaline Portable Usb Maker Rich Cup Spe Glass Machine Pem Vitamin Filter Bottles Organic 550ml