Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9579606

Aktivní zvíře Geloren CAPS 120 kapslí

Aktivní zvíře Geloren CAPS 120 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Geloren CAPS je doplněk stravy založený na receptuře velmi oblíbené a účinné koňské kloubní výživy Geloren HA. Jde o kloubní výživu určenou pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Obsahuje 4 účinné látky s vysokým množstvím kyseliny hyaluronové. Celý popis
1 430 Kč
Prodává olimpia.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 430 Kč
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Geloren CAPS je doplněk stravy založený na receptuře velmi oblíbené a účinné koňské kloubní výživy Geloren HA. Jde o kloubní výživu určenou pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Obsahuje 4 účinné látky s vysokým množstvím kyseliny hyaluronové.

Popis:

Vliv účinných látek na organizmus:

  • Kyselina hyaluronová – jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů. 
  • Chondroitin sulfát – druhá hlavní složka kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost. 
  • Vitamin C – hraje klíčovou roli při tvorbě kolagenu v těle. Napomáhá vytvoření správné funkční struktury kolagenových vláken a má zásadní vliv na kvalitu a pevnost kloubních chrupavek.
  • Hydrolyzovaný kolagen – Jde o důležitou stavební bílkovinu pro tvorbu kolagenu, jenž se nachází v chrupavkách a kloubech. Pozitivně ovlivňuje pohybový aparát a napomáhá rychlejší regeneraci vazů a šlach po cvičení.

Balení:

120 kapslí

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další kloubní výživu. 

Dávkování:

Dospělý člověk užívá 2 tablety denně. Balení obsahuje 120 kapslí, které vystačí na dva měsíce.

Geloren CAPS doporučujeme užívat po dobu alespoň 3 měsíců, poté se na 2 měsíce vysadí a následně se celý cyklus opakuje. V případě potřeby je možné Geloren CAPS užívat trvale.