Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13751126

Gelacan Gelacan Fast 500 g

Gelacan Gelacan Fast 500 g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Gelacan Fast je práškové doplňkové krmivo, které obsahuje komplex účinných složek pozitivně ovlivňujících zánětlivé procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu. Celý popis
1 529 Kč
Zboží od: olimpia.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 529 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

9.12.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
9.12.2022 - 12.12.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Gelacan Fast je práškové doplňkové krmivo, které obsahuje komplex účinných složek pozitivně ovlivňujících zánětlivé procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu.

Popis:

Veterinární přípravek Galacan Fast obsahuje:
  • Boswellie Serrata – originální bylinná formule s vysokým obsahem boswellových kyselin k rychlému zvýšení flexibility kloubů a elasticity pohybu. Obsahuje bylinné extrakty vykazující protizánětlivé a analgetické účinky, obnovující krevní cévy a zlepšující krevní oběh a výživu postižených tkání. Důsledkem působení účinných látek Boswellie Serraty je zmírnění bolestivosti, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Účinné látky pomáhají při akutním postižení i chronických zánětech. Potlačují proliferaci tkání při zánětu a potlačují odbourávání pojivových tkání. Mechanismus účinku je podobný jako u nesteroidních antirevmatik, avšak bez vedlejších účinků na zažívací trakt.
  • Kolagenní peptidy CHP – zvyšují tvorbu kolagenu o 100 %, zmírňují až odstraňují následky poškození kloubů, vazů a šlach. Ovlivňují metabolismus buněk pojivových tkání směrem k syntéze fyziologického typu kolagenu, normalizují jejich činnost a omezují bolestivost.
Gelacan Fast se doporučuje podávat:
  • při akutních potížích pohybového aparátu (kulhání, poranění kloubů, vazů a šlach),
  • při zánětu vazů, šlach a svalů,
  • po úrazech a operačních výkonech,
  • při ztuhlosti kloubů a u starších psů,
  • pro zlepšení pohyblivosti.

Balení:

500 g (sypký prášek)

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky pro zvířata.

Dávkování:

Dávkujte 1,5 g na 10 kg hmotnosti psa. Přípravek nasypte do krmení a zalijte přiměřeným vody, aby došlo ke vmísení přípravku do krmiva. Podávejte denně po dobu minimálně 2 měsíců. Dlouhodobé podávání je možné.

Upozornění:

Veterinární přípravek. Skladujte v uzavřeném obalu v suchu a při teplotě do 25 °C.