Health Detox Detox Neurocholin

Health Detox Detox Neurocholin

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nutraceutikum – funkční doplněk stravy s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd). Celý popis
640 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 3 kusy

25.1.2022 - 26.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Icehealth s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3675071

Popis

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté = bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Popis:

Jedinečná receptura vycházející ze znalosti metabolismu cholinu v těle, který zvyšuje nároky na přísun vápníku a ten se vstřebává jen s hořčíkem. Zároveň díky obsahu korálového vápníku s hořčíkem v kapsli je cholin přirozeně stabilizován (bez aditiv).  Cholin: přispívá k normální činnosti jater, k normálnímu metabolismu tuků, a homocysteinu. Japonský Coral Calcium, který obsahuje nejen jód, hořčík; vápník + vitamín B6 pro normální funkci nervové soustavy (psychickou činnost a přenos nervových vzruchů). www.bezpecnostpotravin.cz 

Složení:

1 vegetariánská DRcaps® (hypromellose odolná žaludečním kyselinám) kapsle obsahuje:

  • Cholin bitartrate 320 mg
  • Korálový vápník s hořčíkem 100 mg
  • DMAE (dimethylaminoethanol) 50mg
  • Vit. B5 d-pantotenová 3 mg 50%DDD
  • Vit. B6 pyridoxin 2 mg 142%DDD

Balení:

100 kapslí / 47,5 g

300 kapslí / 142,5 g

Dávkování: 

2× 2–1 kapsle 30 minut před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař!

Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Výjimečná kvalita:
100% čisté (BEZ příměsí) ručně vyráběné produkty. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy – vstřebatelnost, atd.
Děkujeme za Vaše nákupy, díky nim chráníme DEŠTNÉ PRALESY „přírodní lékárny pro naše děti“.

Upozornění:

Cholin je nepříjemně cítit, což je jeho přirozená vlastnost (každá bylinka, látka má svůj odér), a protože nepoužíváme žádná aditiva včetně parfemace, je produkt po otevření cítit.

Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nesmí se užívat s léky na ředění krve a inhibitory cholinesterázy, lidé s bipolární poruchou, schizofrenií, epilepsií, pro těhotné, kojící a děti do 15 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Cholin by neměl být podáván při současné léčbě depresí nebo jiných vážnějších psychiatrických onemocnění.

Skladovat v suchu a temnu 4–24 °C. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.