MyoTec Fermented L-Arginine 300g

Značka: MyoTec Náš kód: 100002798381

Partnerský prodej

MyoTec Fermented L-Arginine 300g

Volná forma L-argininu získaná fermentační technologií. Celý popis

499

499 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 580 Kč, Ušetříte 81 Kč (13 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002798381

Popis

Popis produktu

Volná forma L-argininu získaná fermentační technologií. Výhoda tohoto způsobu výroby spočívá v biologické využitelnosti výsledného produktu. Arginin je pro své účinky používán nejen v před-tréninkových doplňcích. (Vlastnosti čistého L-argininu a L-AAKG se mírně líší.)   Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:   - zvýšení sexuální energie - posílení svalové pumpy - přírůstek svalové hmoty

 

 

MyoTec Advantage Line   Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

 

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu, suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Obal těsně uzavírejte. Splňuje parametry kategorie vegan.

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. 

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ arginine
Konsistence prášek
Doplňky stravy ne