Nutspread 100% lískooříškové máslo 1kg

Značka: Nutspread Náš kód: 100003030306

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Nutspread 100% lískooříškové máslo 1kg

Navzdory lákavým obrázkům ořechů na obalech si všimněte, že v jejich složení vždy dominuje cukr, následovaný ve většině případů ztuženým rostlinným tukem a oříškovým aroma.. Celý popis

559

615 Kč
559 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003030306

Popis

Popis produktu

Vytvořili jsme oříškovou pomazánku, v níž je oříšků 100% a která žádná vylepšování nepotřebuje. Lískooříškové máslo Nutspread se tak nedá srovnávat s ničím, co jste kdy ochutnali. Jednou ho vyzkoušíte – a na žádné náhražky si už nevzpomenete.

Můžete je využít při pečení jako skutečně poctivou ořechovou náplň, ochutit si s ním ovesnou kaši nebo připravit úžasnou domácí oříškovou zmrzlinu. Anebo.. je můžete sníst jen tak :) Odolat mu je opravdu hodně těžké!

Věděli jste, že.. pasta z lískových oříšků je základem celé řady cukrářských dobrot a je široce rozšířená pod názvem Gianduja nebo také Nugát? Původní a originální název Nutelly je například „pasta gianduja“, čokoláda označená „gianduja“ by zase měla obsahovat minimálně 30% lískooříškové pasty. 

Lahodný oříškový krém na pečivo, do slaných i sladkých jídel a k přímé konzumaci. Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev – protřepat, zamíchat!

 

 

 

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doplňky stravy ano