Nutspread 100% Máslo z para ořechů 250g

Značka: Nutspread Náš kód: 100010392078

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Nutspread 100% Máslo z para ořechů 250g

Dokážete si vybavit, jak vypadají para ořechy?. Na rozdíl od lískových nebo vlašských ořechů v Česku nerostou a spousta z nás je nikdy ani neochutnala.. Celý popis

229

255 Kč
229 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100010392078

Popis

Popis produktu

Para ořechy neboli brazilské ořechy jsou nejenom obrovskou zásobárnou selenu, zinku a dalších minerálů, ale hlavně naprostou chuťovou bombou. Ve srovnání s ostatními druhy obsahují větší množství tuku, které jim dodává neuvěřitelně jemnou a sytou chuť.

Věděli jste že.. para ořechy doslova přetékají methioninem? Tato aminokyselina podporuje spalování tuku v těle a odbourávání „zlého“ cholesterolu. A z toho vám tloustnutí vážně nehrozí :).

Velkým plusem těchto plodin je opravdu nízký glykemický index a logicky také nízký obsah sacharidů  – ve 100 gramech jich najdete pouhých 8 gramů. Para oříšky jsou tak doslova superpotravinou vhodnou i při opravdu přísných nízkosacharidových dietách, pro všechny, kteří se snaží zhubnout nebo hledají výbornou svačinku bez zbytečných cukrů. A takové je i máslo z para ořechů Nutspread – skutečná delikatesa pro všechny, kteří se nespokojí jen tak s něčím.

Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev – proto PROTŘEPAT, ZAMÍCHAT!

Lahodná pasta z para ořechů na pečivo, do slaných i sladkých jídel a k přímé konzumaci.

 

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doplňky stravy ano