SiS Immune - 20 tablet - pomeranč

SiS Immune - 20 tablet - pomeranč

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
expirace 9/22 Není vhodné pro děti, těhotné ženy a osoby trpící fenilketonutrií. Celý popis
187 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: CYKLO PROFI

Skladem u partnera 5+ kusů

30.7.2021 - 2.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CYKLO PROFI

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054222255

Popis

Schopnost našeho těla sama sebe chránit může být dlouhodobým tréninkem a sportovním výkonem narušena. Novinka SiS Immune může pomoci našemu tělu zajistit tuto ochanu.

Imunitní systém je systém tělesných struktur a funkcí, které pomáhají tělu  chránit a bojovat proti nemocem. Toto může být dlouhodobým sportovním výkonem narušeno a imunitní systém našeho těla může být snížen. Tělo je poté náchylnější k infekčním nemocem, bakteriím a dalším nemocem a rekonvalescence trvá podstatně delší dobu než u běžného člověka. Lidský imunitní systém je oslaben zvláště v období 3–72 hodin po podání extrémního sportovního výkonu, kdy je snížen imunitní systém a stoupá podstatně např. riziko zvýšené  infekce horních cest dýchacích (Urti), což má vliv na nos, dutiny a krk. Toto bylo testováno na atletech připravujících se na vytrvalostní výkon a po důkladných testech  můžeme říci, že sportovci užívající SIS IMMUNE potřebovali podstatně kratší dobu na zotavenou po extrémních sportovních výkonech.

Šumivé tablety, které se snadno rozpouští v čisté vodě. Vitamin C (200 mg) a železo (2,5 mg), je známo, že přispívají k udržení normální funkce imunitního systému během a po intenzivním tělesném cvičení.

Klíčové vlastnosti: 200 mg vitaminu C 2,5 mg železa Sodík přispívající k podpoře hydratace Balení: 20 × 4,3 g tablety Vhodné pro vegany.Složení: kyselina citronová, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný), sorbitol, vitamin C (4,95%), inulin, přírodní aroma, škrob, fosforečnan vápenatý, sladidlo (cukralóza), maltodextrin, přírodní barva, síran železnatý (0, 18%), vitamin B2 (riboflavin). 

Nutriční informace: 4.3g/Energie 34kJ (8kcal); Protein: 0g; Sacharidy / z toho cukry 0,5g / 0,1g; Tuky / z toho nasycené mastné kyseliny: 0g / 0g; Sůl: 0,9g

Výrobce:   SIS, 35 Churchill Way , Nelson , Lancashire, BB9 6RT , Velká Británie