DEVIL DESIGN Filament DEVIL DESIGN / ASA / OHNIVĚ ČERVENÁ / 1,75 mm / 1 kg.

DEVIL DESIGN Filament DEVIL DESIGN / ASA / OHNIVĚ ČERVENÁ / 1,75 mm / 1 kg.


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Filament DEVIL DESIGN / ASA / OHNIVĚ ČERVENÁ / 1,75 mm / 1 kg. (Filament DEVIL DESIGN / ASA / HOT RED / 1,75 mm / 1 kg.) Celý popis

529
529 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015707000

Popis

Popis produktu

Struna pro 3D tisk polského výrobce Devil Design. V kartonové krabici najdete materiál vakuově zabalený spolu se silikagelem na pohlcování vlhkosti a dále je přibalena kartička s podoručenými teplotami pro extruder a bed. Krabice s cívkou váží cca 1,4kg Struna je namotána na čiré cívce o vnějším průměru 220mm, šířce 70mm a středovém otvoru 52mm. Průměr struny 1,75mm ( s tolerancí +/- 0,05mm ) Popis materiálu:
ASA (Acrylonitrile Styrene Acrylate)ASA je velmi pevný a tvrdý materiál, který je odolný vůči povětrnostním vlivům i UV záření. Hodí se proto pro tisk funkčních modelů, které budou využívány ve venkovním prostředí. Tiskové vlastnosti a také kvalita 3D tisku je stejná, jako u ABS materiálu, díky čemuž je ASA materiál vhodný i pro náročné aplikace. Odolnost ASA materiálu vůči stárnutí a degradaci je 10× vyšší než u ABS. Modely vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi odolné také proti vysoké teplotě (až 105°C). Nevýhodou tohoto materiálu je, podobně jako u ABS, velká tepelná roztažnost, kvůli které může při chladnutí modelu docházet k deformacím modelu. U větších modelů tedy doporučujeme tisknout v uzavřeném tiskovém prostoru.  


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh spotřebního materiálu 3D PRINTING STRINGS

Diskuse

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Položit dotaz