Predator ANTIFLU DEZINFEKCE WHO-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

Dezinfekční prostředek na ruce i předměty Predator chrání proti virům, bakteriím i plísním.

Gel na mytí a dezinfekci rukou 150 ml-45%
199 Kč 109 Kč

Akce

Dezinfekční gel šetrně dezinfikuje pokožku rukou a odstraňuje všechny známé druhy bakterií a virů. Použití je jednoduché a rychlé, bez vody a ručníku.

FINE Antiseptický prostředek na ruce 5 l-60%
999 Kč 399 Kč

Akce

Antiseptický prostředek FINE čistí a dezinfikuje ruce v jednom. Je ideální pro použití na pracovištích jako jsou potravinářství, pečovatelské domovy, školy, školky, nemocnice a další. Eliminuje 99,9 % bakterií.

Old Spice Sprchový gel Captain 400 ml
129 Kč 119 Kč

Cashback 300 Kč při nákupu výrobků P&G nad 999 Kč. Platí od 1. 10. do 30. 11. Více info zde.

Skvělá vůně sprchového gelu od Old Spice, která z vás udělá nezapomenutelného muže. Captain vytvořili muži pro muže, kteří vědí, jak správně vonět. Jeho osvěžující pěna se postará o špínu a zápach vašeho mužného těla a změní sprchu na luxusní očistnou lázeň.

Protex Herbal tekuté mýdlo 300 ml
129 Kč 99 Kč

Tekuté mýdlo Protex Herbal obsahuje hydratační a antibakteriální složky, které na pokožce vytváří neviditelný ochranný film. Chrání před infekčními onemocněními a zvlhčuje pokožku. Ničí až 99,9 % bakterií.

Protex Cream tekuté mýdlo 300 ml
129 Kč 99 Kč

Tekuté mýdlo Protex Cream obsahuje hydratační a antibakteriální složky, které na pokožce vytváří neviditelný ochranný film a chrání ji před infekčními onemocněními. Ničí až 99,9 % bakterií.

Protex Ultra tekuté mýdlo 300 ml
129 Kč 99 Kč

Tekuté mýdlo Protex Ultra pomáhá chránit vaše ruce před bakteriemi. Mimo jiné obsahuje hydratační složky, díky kterým bude vaše pokožka hebká a zdravá. Ničí až 99,9 % bakterií. Dermatologicky testováno.

Old Spice Sprchový gel Strong Slugger 400 ml
129 Kč 119 Kč

Cashback 300 Kč při nákupu výrobků P&G nad 999 Kč. Platí od 1. 10. do 30. 11. Více info zde.

Skvělá vůně sprchového gelu od Old Spice, která z vás udělá nezapomenutelného muže. Strong Slugger vytvořili muži pro muže, kteří vědí, jak správně vonět. Jeho osvěžující pěna se postará o špínu a zápach vašeho mužného těla a změní sprchu na luxusní očistnou lázeň.

Protex Fresh tekuté mýdlo 300 ml
129 Kč 99 Kč

Tekuté mýdlo Protex Fresh obsahuje hydratační složky, díky kterým bude vaše pokožka hebká a zdravá. Krom toho je také obohaceno o antibakteriální složení, které napomáhají k prevenci infekčních onemocnění. Ničí až 99,9 % bakterií.

Old Spice Sprchový gel Roamer 400 ml
129 Kč 119 Kč

Cashback 300 Kč při nákupu výrobků P&G nad 999 Kč. Platí od 1. 10. do 30. 11. Více info zde.

Skvělá vůně sprchového gelu od Old Spice, která z vás udělá nezapomenutelného muže. Roamer vytvořili muži pro muže, kteří vědí, jak správně vonět. Jeho osvěžující pěna se postará o špínu a zápach vašeho mužného těla a změní sprchu na luxusní očistnou lázeň.

Dettol Kids ZOO Bezdotykový dávkovač mýdla Dobrodruh 250 ml
319 Kč 269 Kč

Bezdotykový dávkovač mýdla značky Dettol je ideálním společníkem do vaší koupelny. Dávkovač je určen především dětem, kterým pomůže s bezproblémovým mytím rukou. Mýdlo je jemné k dětské kůži a drsné k mikrobům. Objem dávkovače činí 250 ml. Dermatologicky testováno.

Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml
339 Kč 299 Kč

Bezdotykový dávkovač mýdla Dettol vás pomáhá chránit před bakteriemi. Automaticky zaznamená vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla. Balení obsahuje strojek, náplň s mýdlem a 3 x AA baterie. S vůní aloe vera. Objem dávkovače je 250 ml.

Dettol Kids ZOO Náplň do bezdotykového dávkovače Honey 250 ml
139 Kč 119 Kč

Náplň do bezdotykového dávkovače Dettol Kids Honey o objemu 250 ml. Limitovaná edice náplně, která obsahuje i výtažek z medu. Zbaví dětské ruce bakterií, a zároveň jejich pokožku vyživuje a zanechává ji jemnou. Náplně jsou vhodné do automatických dávkovačů mýdla Dettol.

Dettol Náhradní náplň Aloe Vera a vitamín E 500 ml
149 Kč 119 Kč

mýdlo s vůní Aloe Vera zbaví vaše ruce bakterií, a zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Unikátní složení dokonale pokryje vaše ruce jemnou pěnou a zanechá je svěží bez bakterií.

Dettol Náhradní náplň s výtažkem z levandule 500 ml
149 Kč 119 Kč

Mýdlo s vůní levandule zbaví vaše ruce bakterií a virů, ale zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Unikátní složení dokonale pokryje vaše ruce jemnou pěnou a zanechá je svěží bez bakterií.

Dettol Náhradní náplň Vůně moře 500 ml
149 Kč 119 Kč

Antibakteriální mýdlo s vůní moře zbaví vaše ruce bakterií **, a zároveň vaší **pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Unikátní složení dokonale pokryje vaše ruce jemnou pěnou a zanechá je svěží bez bakterií.

Dettol Náplň do dávkovače Aloe Vera a vitamín E 250 ml
149 Kč 119 Kč

mýdlo s osvěžující vůní Aloe Vera zbaví vaše ruce bakterií, a zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Náplně jsou vhodné do automatických dávkovačů mýdla Dettol.

Dettol Náplň do dávkovače Okurka 250 ml
149 Kč 119 Kč

mýdlo s osvěžující okurkovou vůní zbaví vaše ruce bakterií, a zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Náplně jsou vhodné do automatických dávkovačů mýdla Dettol.

Dettol Kids Náplň do dávkovače mýdla Bavič 250 ml
149 Kč 119 Kč

mýdlo s vůní grapefruitu zbaví vaše ruce bakterií, a zároveň vaší pokožku vyživuje a zanechává jí jemnou. Náplně jsou vhodné do automatických dávkovačů mýdla Dettol.

SANYTOL Dezinfekční hydratující mýdlo 250 ml
79 Kč

UPOZORNĚNÍ:Na jeden nákup lze vložit maximálně 10ks tohoto produktu

Sanytol hydratující mýdlo s účinkem proti virům a bakteriím je obohaceno o přírodní výtažky ze zeleného čaje a bio Aloe Vera pro přirozenou hydrataci pokožky. Mýdlo je ideální pro každodenní hygienu rukou s citlivou pokožkou.

La Chinata Dezinfekční Sprchový Gel
249 Kč 199 Kč

Dezinfekční sprchový gel je ideální k odstranění bakterií z pokožky. Oproti ostatním sprchovým gelům, tento poskytuje hloubkové čištění Vaší pokožky. Mezi jeho výhody patří antiseptické, antimikrobiální a čistící účinky.Zároveň obsahuje vitamín B-5, který chrání a hydratuje pokožku.Tento sprchový…

La Chinata Tělové Máslo Antiox Olivita
415 Kč 332 Kč

Tělové máslo Antiox je krém s vysokou hydratační sílou, který snadno proniká do pokožky, odstraňuje mrtvé kožní buňky, hloubkově hydratuje a působí uklidňujícím a osvěžujícím efektem.Tento tělový krém je vyroben z ekologického extra panenského olivového oleje, který působí jako antioxidant a hydr…

Nesti Dante přírodní sprchový gel Luxury Gold s 23K zlatem 300 ml
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní sprchový gel od Nesti Dante s 23K zlatem je perfektní poctou italského vznešeného dědictví s bohatou kulturou. Tento nový standard krásy je intenzivně obohacen o vůni irisu, symbolem květin města Florencie.

Nesti Dante přírodní mýdlo Luxury Gold s 23K zlatem 250 g
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní mýdlo na ruce od Nesti Dante s 23K zlatem je perfektní poctou italského vznešeného dědictví s bohatou kulturou. Tento nový standard krásy je intenzivně obohacen o vůni irisu, symbolem květin města Florencie.

Nesti Dante přírodní mýdlo s karbonem Luxury Black Soap 250 g
159 Kč

Legenda vypráví, že černé mýdlo bylo vyrobeno v Itálii v době Římanů Juliuse Caesara a Marca Antonia, kteří bojovali o přízeň a lásku královny Kleopatry. Výborně čistí akné, zanechává pokožku hladkou, pevnou a vyváženou.

Nesti Dante přírodní tekuté mýdlo s karbonem Luxury Black Soap 500 ml
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Legenda vypráví, že černé mýdlo bylo vyrobeno v Itálii v době Římanů Juliuse Caesara a Marca Antonia, kteří bojovali o přízeň a lásku královny Kleopatry. Výborně čistí akné, zanechává pokožku hladkou, pevnou a vyváženou.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Do sprchy a koupele.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Do sprchy a koupele výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Do sprchy a koupele akce.