Attitude Přírodní mýdlo na ruce Super leaves detoxikační - pomerančové listy - náhradní kanystr 2 l

Attitude Přírodní mýdlo na ruce Super leaves detoxikační - pomerančové listy - náhradní kanystr 2 l


Novinka

Přírodní mýdlo na ruce ATTITUDE Super leaves detoxikační – pomerančové listy – náhradní kanystr 2 l je certifikovaný hypoalergenní produkt, který je vhodný pro celou rodinu. Toto mýdlo čistí, regeneruje a detoxikuje pokožku tak, aniž by ji vysušovalo. Po použití zůstanou vaše ruce příjemně vláčné. Celý popis

629
629 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2492000

Popis

Popis produktu

Přírodní mýdlo na ruce ATTITUDE Super leaves detoxikační – pomerančové listy – náhradní kanystr 2 l

Tento produkt v sobě skrývá koncentrovanou sílu přírody. Díky němu bude vaše pokožka čistá a zdravá, a to bez použití chemie.

Mýdlo obsahuje výtažky z listů potočnice a lichořeřišnice, jež jsou známé pro své regenerační schopnosti a velké množství minerálů a vitamínů. Součástí složení mýdla jsou i semena moringy, která jsou bohatá nejen na vitamíny a minerály, ale i proteiny. Úžasná aktivní složka těchto semen zamezuje vstřebávání škodlivin z okolního prostředí. Mýdlo je též obohaceno listy pomerančovníku známými pro svůj ozdravný vliv na poškozenou pokožku.

Produkt má navíc příjemnou jemnou vůni pomeranče a skořice. Mýdlo je šetrné nejen k pokožce, ale i k životnímu prostředí: má 100% recyklovatelný obal, je zcela bez živočišných složek, není testované na zvířatech a pro jeho výrobu byly použity výhradně obnovitelné zdroje energie. Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří. Pokud se snažíte omezit používání plastů, je tento náhradní kanystr právě pro vás. Snížíte ekologickou stopu a přitom nemusíte ubírat na svém pohodlí. Tvar kanystru zajišťuje jeho snadné uskladnění.

Vlastnosti

  • Certifikovaný hypoalergenní produkt
  • Čistí, regeneruje a detoxikuje
  • Příjemná jemná vůně
  • 100% recyklovatelný obal
  • Bez živočišných složek
  • Není testované na zvířatech

Technické parametry

Typ kosmetiky Mýdla
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Určení Unisex
Objem 2000 ml

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ kosmetiky mýdla
Typ pleti pro všechny typy pleti
Objem 2000 ml
Určení Unisex