Wella Professional Vlasový spray - extra silný Performance (Extra Strong) 500 ml-21%
170 Kč 133 Kč

Akce

Profesionální vlasový sprej pro dlouhodobé zpevnění vašeho účesu.  Největším triumfem tohoto produktu je jeho univerzálnost – má perfektní tvarovací schopnosti, a tím si získal nejen věrné zákazníky, ale také odborné trenéry Studia Wella. HIT odborných trenérů Wella, používaný při Miss ČR!.

Wella Professional Vlasový spray - silnější účinek Performance (Strong) 500 ml
154 Kč 139 Kč

Akce

Profesionální vlasový sprej pro dlouhodobé zpevnění vašeho účesu. Vlasy jsou přirozeně hebké a poddajné. Velmi jemné rozprašování a příjemná vůně. Je určen pro všechny typy vlasů a účesů. Finální úprava pro každý účes, pro silné zpevnění vlasů. Lehce se vyčesává, nevytváří efekt slepených vlasů.

Alcina Sprej na vlasy Professional (Hair Spray)
346 Kč

Sprej na vlasy Professional je určen pro všechny typy vlasů. Ochrání váš účes před větrem a vlhkostí, přitom si ale vlasy zachovají pohyb a pružnost. Nezatěžuje vlasy, neslepuje je a snadno se vyčesává. .

RYOR Vlasový sprej s keratinem 250 ml
185 Kč 178 Kč

Akce

Vlasový keratin sprej je výjimečný vlasový přípravek, který zajišťuje nejen výbornou rozčesatelnost vlasů, ale i jejich hloubkovou regeneraci.  Vlasy jsou po aplikaci pevné, pružné a lesklé. Vhodné pro každodenní aplikaci přírodních i barvených vlasů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Spreje na vlasy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Spreje na vlasy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Spreje na vlasy akce.