Alcina Ochranný sprej na vlasy (Sun Care Spray) 100 ml
259 Kč

Novinka

Ochranný sprej na vlasy chrání vlasy před negativními účinky slunce, soli a chlóru a zamezuje vyblednutí barvy. Tento bezoplachový přípravek hydratuje vlasy a usnadňuje jejich rozčesávání. .


Alcina Sprej na vlasy Professional (Hair Spray)
335 Kč

Novinka

Sprej na vlasy Professional je určen pro všechny typy vlasů. Ochrání váš účes před větrem a vlhkostí, přitom si ale vlasy zachovají pohyb a pružnost. Nezatěžuje vlasy, neslepuje je a snadno se vyčesává. .


Alcina Sprej na vlasy Professional (Hair Spray) 125 ml
199 Kč

Novinka

Sprej na vlasy Professional je určen pro všechny typy vlasů. Ochrání váš účes před větrem a vlhkostí, přitom si ale vlasy zachovají pohyb a pružnost. Nezatěžuje vlasy, neslepuje je a snadno se vyčesává. .


Aussie Sprej na vlasy Miracle Beach Waves 150 ml
149 Kč

138 Kč

Akce

Už vás nebaví stále nosit rovné vlasy? Pak je tento sprej Miracle Beach Waves od značky Aussie určen přímo pro vás! Vytváří efekt plážových vln - obsahuje extrakt z mořských řas, který vlasům dodává matnou texturu a přirozený vzhled. Jeho aplikace je velmi jednouduchá, proto si ho zamilujete!.


FacEvolution Aktivní tonikum (Hair Tonic) 50 ml
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obnova poškozených, slabých a suchých vlasů! Posilující intenzivní kúra, která již po 8 týdnech způsobí kumulativní zhuštění vlasů. Tonikum je vhodné pro poškozené slabé a suché vlasy, kterým dodá zpět jejich vitalitu a objem.


Freelimix Stylingový sprej na vlasy KYO (Anti-Frizzy Styling Spray) 200 ml
396 Kč

KYO stylingový spray je určený proti krepatosti vlasů. Uhlazuje vlasy postupným používáním a při kontaktu s teplem posiluje strukturu vlasu a restrukturuje mechanickým ošetřením zničené vlasy. Zklidňuje, zrychluje použití fénu a žehliček a dodává jemnost a pružnost.


GOLDWELL Sprej na vlasy vystavené slunci Goldwell Sun Reflects (UV Protect Spray) 150 ml
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sprej na vlasy vystavené slunci Goldwell Sun Reflects je ochranný sprej pro všechny typy vlasů. Obsahuje UV filtry, které chrání vlasy před slunečním zářením, také chrání před účinky chlóru, větru a mořské vody. Dodává vlasům intenzivní hydrataci a výživu a poskytuje vlasům dokonalý lesk a jemnost.