Počet nalezených produktů: 105

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Freelimix Stylingový sprej na vlasy KYO (Anti-Frizzy Styling Spray) 200 ml-20%
495 Kč

396 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

KYO stylingový spray je určený proti krepatosti vlasů. Uhlazuje vlasy postupným používáním a při kontaktu s teplem posiluje strukturu vlasu a restrukturuje mechanickým ošetřením zničené vlasy. Zklidňuje, zrychluje použití fénu a žehliček a dodává jemnost a pružnost.


GOLDWELL Sprej na vlasy vystavené slunci Goldwell Sun Reflects (UV Protect Spray) 150 ml
229 Kč

Sprej na vlasy vystavené slunci Goldwell Sun Reflects je ochranný sprej pro všechny typy vlasů. Obsahuje UV filtry, které chrání vlasy před slunečním zářením, také chrání před účinky chlóru, větru a mořské vody. Dodává vlasům intenzivní hydrataci a výživu a poskytuje vlasům dokonalý lesk a jemnost.


label.m Lehce tužící sprej s mořskou solí Create (Sea Salt Spray)
279 Kč

251 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehce tužící sprej s mořskou solí dodává tvar vlnám. Díky němu vytvoříte účes jako od moře! Dosáhnete tak nedbalého účesu, který dodá vlasům přirozenou texturu a navodí sexy plážový vzhled vlasů.


Loreal Professionnel Termoaktivní formující sprej Constructor 150 ml
169 Kč

149 Kč

Akce

Termoaktivní sprej Constructor je unikátní přípravek, neboť jeho účinky jsou znásobeny vlivem tepla. Constructor ovlivňuje vlasovou texturu, zvětšuje objem a trvanlivost účesu bez slepení či fixace. Vlasy jsou nadýchané, lehké, s přirozeným leskem. Určeno pro elegantní i uvolněný vzhled.