PINTYPLUS SPREJ EVOLUTION RAL oranžové odstíny 400ml - RAL2002 Rumělková

PINTYPLUS SPREJ EVOLUTION RAL oranžové odstíny 400ml - RAL2002 Rumělková

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pintyplus EVOLUTION akrylová barva ve spreji Extra rychleschnoucí akrylový sprej v odstínech RAL. Vhodné pro použití v interiéru a exteriéru. Poskytuje vynikající ochranu a hladký jednotný vzhled povrchu. Perfektně drží na jakémkoli povrchu: dřevo, kov, kámen, papír, karton a některé plasty. Celý popis
140 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Partner: MAXICOLOR

Skladem u partnera 5+ kusů

30.7.2021 - 3.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera MAXICOLOR

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020588644

Popis

Pintyplus EVOLUTION akrylová barva ve spreji

Extra rychleschnoucí akrylový sprej v odstínech RAL. Vhodné pro použití v interiéru a exteriéru. Poskytuje vynikající ochranu a hladký jednotný vzhled povrchu. Perfektně drží na jakémkoli povrchu: dřevo, kov, kámen, papír, karton a některé plasty.

Aplikace:PINTYPLUS EVOLUTION se svým rychlým schnutím je ideální pro stříkání povrchů, kde je potřeba rychlá manipulace. K dispozici ve standardních barvách RAL pro účely údržby a oprav nebo jen pro stříkání dekorativních předmětů. Pro široké možnosti použití: od průmyslového vybavení, trubek nebo technických dílů až po dekorativní předměty, jako jsou židle, lavičky, zahradní stoly nebo dokonce lustry.Technické charakteristiky:Spotřeba 270/200ml = 1 m2.  520/400ml = 2 m2Celková doba schnutí za 15 minut.Přestříkání po 5 minutách.Jak aplikovat akrylátový sprej:Povrch, který má být nastříkaný, musí být bez nečistot, soudržný a suchý.Pořádně protřepejte plechovku po dobu jedné minuty, dokud neuslyšíte chrastění kuliček (kromě lesklého laku, který je neobsahuje). Stříkejte ze vzdálenosti 25/30 cm slabé a rychlé vrstvy, nejprve vodorovně a pak svisle. Doporučujeme stříkat dvě slabé vrstvy namísto jedné silné vrstvy, aby se dosáhlo rovnoměrného pokrytí a zabránilo stékání.Jakmile je aplikace dokončena, otočte plechovku a zatlačte trysku, dokud nezačne vycházet z trysky pouze plyn, aby nedošlo k jejímu ucpání.Doporučení pro použití spreje PINTYPLUS EVOLUTION:Na již nabarvených plochách odstraňte nesoudržné zbytky a dobře soudržné povrchy lehce obrušte pro zlepšení přilnavosti.Pro odstranění zbytků barev a laků doporučujeme použít GREENOX odstraňovač nátěrů.Vyzkoušejte sprej před použitím na vzorku nebo fragmentu stříkaného předmětu k ověření přilnavosti.Začínejte a končete stříkání sprejem mimo stříkaný povrch pro lepší vzhled povrchu.Kovové povrchy:Pro dosažení dokonalého ukotvení a ochrany kovových povrchů použijte jako základní vrstvu PINTYPLUS TECH základ na železo nebo PINTYPLUS ART univerzální základ. Po aplikaci základu můžete stříkat další vrstvu s PINTYPLUS EVOLUTION po 24 hodinách.Povrchy z plastu:Pro dosažení dobré přilnavosti použijte PINTYPLUS TECH základ na plasty a povrch jemně obrušte.Nepoužívejte zařízení připojená k elektrické síti a aplikujte na větrané prostory.Prázdný obal vyhoďte do určené nádoby na odpad.