Wilson Staff Squash 2 Ball
161 Kč

Výkonnostní squashové míče Wilson Staff Squash 2 ball Vás překvapí konzistentním odskokem a skvělými herními vlastnostmi, které ocení zejména pokročilí hráči.


Head Championship** (3ks/tuba)
300 Kč

249 Kč

Sada 3ks squashových míčků Head Championship se dvěmi žlutými tečkami pro zkušené hráče.


Head Head Prime squash 3ks
220 Kč

159 Kč

Dvoutečkový squashový míč Head Prime je v praktické dóze po 3ks. Pro pokročilé squashové hráče.


Head Start squash 3ks
190 Kč

170 Kč

Jednotečkový squashový míč je ideální volbou pro začátečníky nebo příležitostné hráče squashe. HEAD Start squash 3ks je balení v praktické dóze obsahující 3 squashové míčky.


Head Tournament squash 3ks
200 Kč

Jednotečkový squashový míč Head Tournament je v praktické dóze po 3ks. Pro začínající a mírně pokročilé squashové hráče.


Victor Squashový míček červený (1 tečka)
75 Kč

59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Squashový míček červený (1 tečka) je velmi rychlý míč, má středně vysoký odskok a dlouhý dolet. Jedná se o ideální míček pro mírně pokročilé hráče, kteří již ovládají základy této hry.


Victor Squashový míček modrý (1 tečka)
75 Kč

59 Kč

Squashový míček Victor modrý (1 tečka) je velmi rychlý, má vysoký odskok a dlouhý dolet. Jedná se o ideální míček pro začátečníky, kteří se s tímto sportem teprve seznamují.


Victor Squashový míček žlutý (1 tečka)
75 Kč

59 Kč

Squashový míček žlutý (1 tečka) je pomalý míč, má nízký odskok a krátký dolet. Jedná se o ideální míček pro pokročilé hráče, kteří již dobře ovládají techniku hry.


Victor Squashový míček žlutý (2 tečky)
79 Kč

71 Kč

Squashový míček žlutý (2 tečky) je velmi pomalý míč, má nízký odskok a krátký dolet. Jedná se o ideální míček pro zkušené hráče, kteří jsou na velmi dobré technické úrovni.