Wilson Staff Squash 2 Ball
160 Kč 144 Kč

Výkonnostní squashové míče Wilson Staff Squash 2 ball Vás překvapí konzistentním odskokem a skvělými herními vlastnostmi, které ocení zejména pokročilí hráči.

Victor Squashový míček červený (1 tečka)
75 Kč 59 Kč

Squashový míček červený (1 tečka) je velmi rychlý míč, má středně vysoký odskok a dlouhý dolet. Jedná se o ideální míček pro mírně pokročilé hráče, kteří již ovládají základy této hry.

Victor Squashový míček modrý (1 tečka)
75 Kč 69 Kč

Squashový míček Victor modrý (1 tečka) je velmi rychlý, má vysoký odskok a dlouhý dolet. Jedná se o ideální míček pro začátečníky, kteří se s tímto sportem teprve seznamují.

Victor Squashový míček žlutý (2 tečky)
79 Kč

Squashový míček žlutý (2 tečky) je velmi pomalý míč, má nízký odskok a krátký dolet. Jedná se o ideální míček pro zkušené hráče, kteří jsou na velmi dobré technické úrovni.

Victor Squashový míček žlutý (1 tečka)
75 Kč 69 Kč

Squashový míček žlutý (1 tečka) je pomalý míč, má nízký odskok a krátký dolet. Jedná se o ideální míček pro pokročilé hráče, kteří již dobře ovládají techniku hry.

Head Championship** (3ks/tuba)
300 Kč 249 Kč

Sada 3ks squashových míčků Head Championship se dvěmi žlutými tečkami pro zkušené hráče.

Head Start squash 3ks
190 Kč 169 Kč

Jednotečkový squashový míč je ideální volbou pro začátečníky nebo příležitostné hráče squashe. HEAD Start squash 3ks je balení v praktické dóze obsahující 3 squashové míčky.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: