Wilson Force Team
1 790 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Squashová raketa Wilson Force Team je rekreační raketa pro začátečníky, kteří vyžadují razanci.


Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody
3 290 Kč

2 469 Kč
+ doprava zdarma

Raketa Graphene Speed 135 Slimbody je o něco těžší, než verze 120, ale nabízí kombinaci technologií síly a rychlosti. Nový úzký tvar zlepšuje aerodynamiku rakety a její manévrovatelnost, takže můžete trefovat míčky blízko u zdi velice snadno.


Wilson Blade Squash Racket 1/2 Cover
1 490 Kč

1 198 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Wilson Blade squashová raketa určená pro hráče preferující kontrolu, ale i razanci úderů. Model vyvážený více do hlavy, hráči tak mohou docílit vyšší rychlosti míčku.


Head Extreme 120

Head Extreme 120

Hodnocení: 5
2 450 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Klubová verze silou řízené řady SPEED se jmenuje EXTREME. Raketa EXTREME 120 je nejlehčí z řady, nabízí technologii Innegra™, hybridní strukturu rámu a schopnost výjimečné absorpce nárazů, včetně nepřekonatelné stability. Odolná raketa s rámem ve tvaru kapky pro větší sílu, je to ideální volba pro hráče s agresivním stylem hry a klubové hráče.


Head Cyber Edge
890 Kč

799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejtěžší squashová raketa z řady HEAD je ideální volbou pro ty, kteří se squashem teprve začínají. HEAD Cyber Edge je navržena tak, aby squashovým nováčkům poskytla co největší stabilitu a kontrolu.


Head Cyber Tour
1 590 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Squashová raketa vhodná především pro všestranné rekreační hráče. HEAD Cyber Tour podpoří svým tvarem kapky sílu vašeho odpalu, takže hra nikdy neztratí na dynamice.


Head Extreme 145
2 050 Kč

1 639 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Squashová raketa, která je skvělou volbou pro pokročilejší a pravidelně hrající hráče. HEAD Extreme 145 je navržena ve tvaru kapky, který přidá vašim odpalům na síle a podpoří tak celkovou dynamiku hry.


Head Graphene Anion 2
3 090 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní squashová raketa, která je skvělou volbou především pro pokročilejší squashové nadšence a nadšenkyně. HEAD Graphene Anion 2 je navržena ve slušivém designu a nabízí jedinečný poměr ceny a výkonu.


Head Graphene Touch Speed 120 LADY
3 150 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejlehčí squashová raketa z řady SPEED, která potěší své majitelky mimo jiné i slušivým designem. HEAD Graphene Touch Speed 120 LADY vznikla za pomoci špičkových technologií značky HEAD, díky kterým budete mít odteď hru vždy pod kontrolou.


Head Radical Ti.Junior
790 Kč

629 Kč

Squashová raketa HEAD Radical Ti.Junior je ideální volbou pro děti a juniory, kteří na kurtu teprve začínají a ocení zkrácenou raketu, která jim usnadní kontrolu hry.