Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody
3 290 Kč

2 468 Kč
+ doprava zdarma

Raketa Graphene Speed 135 Slimbody je o něco těžší, než verze 120, ale nabízí kombinaci technologií síly a rychlosti. Nový úzký tvar zlepšuje aerodynamiku rakety a její manévrovatelnost, takže můžete trefovat míčky blízko u zdi velice snadno.


Head Extreme 120
2 450 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Klubová verze silou řízené řady SPEED se jmenuje EXTREME. Raketa EXTREME 120 je nejlehčí z řady, nabízí technologii Innegra™, hybridní strukturu rámu a schopnost výjimečné absorpce nárazů, včetně nepřekonatelné stability. Odolná raketa s rámem ve tvaru kapky pro větší sílu, je to ideální volba pro hráče s agresivním stylem hry a klubové hráče.


Head Cyber Tour
1 590 Kč

984 Kč
+ doprava zdarma

Squashová raketa vhodná především pro všestranné rekreační hráče. HEAD Cyber Tour podpoří svým tvarem kapky sílu vašeho odpalu, takže hra nikdy neztratí na dynamice.


Head Extreme 145
2 050 Kč

1 639 Kč
+ doprava zdarma

Squashová raketa, která je skvělou volbou pro pokročilejší a pravidelně hrající hráče. HEAD Extreme 145 je navržena ve tvaru kapky, který přidá vašim odpalům na síle a podpoří tak celkovou dynamiku hry.


Head Graphene Anion 2
3 090 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní squashová raketa, která je skvělou volbou především pro pokročilejší squashové nadšence a nadšenkyně. HEAD Graphene Anion 2 je navržena ve slušivém designu a nabízí jedinečný poměr ceny a výkonu.


Head Radical Ti.Junior
790 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Squashová raketa HEAD Radical Ti.Junior je ideální volbou pro děti a juniory, kteří na kurtu teprve začínají a ocení zkrácenou raketu, která jim usnadní kontrolu hry.


Wilson Force Team
1 790 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Squashová raketa Wilson Force Team je rekreační raketa pro začátečníky, kteří vyžadují razanci.


Wilson Blade Squash Racket 1/2 Cover
1 490 Kč

1 369 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Wilson Blade squashová raketa určená pro hráče preferující kontrolu, ale i razanci úderů. Model vyvážený více do hlavy, hráči tak mohou docílit vyšší rychlosti míčku.


Head Cyber Edge
890 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nejtěžší squashová raketa z řady HEAD je ideální volbou pro ty, kteří se squashem teprve začínají. HEAD Cyber Edge je navržena tak, aby squashovým nováčkům poskytla co největší stabilitu a kontrolu.


Head Graphene Touch Speed 120 LADY
3 150 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nejlehčí squashová raketa z řady SPEED, která potěší své majitelky mimo jiné i slušivým designem. HEAD Graphene Touch Speed 120 LADY vznikla za pomoci špičkových technologií značky HEAD, díky kterým budete mít odteď hru vždy pod kontrolou.