Head Graphene Touch Speed 120
3 150 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Squashová raketa zajišťuje silné a kontrolované údery díky technologii Graphene Touch. Raketa je vypletená a s celoobalem. Head Graphene Touch Speed 120 využijí především závodní a kluboví hráči.

Head Extreme 145
2 050 Kč 1 639 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Squashová raketa, která je skvělou volbou pro pokročilejší a pravidelně hrající hráče. HEAD Extreme 145 je navržena ve tvaru kapky, který přidá vašim odpalům na síle a podpoří tak celkovou dynamiku hry.

Head Graphene Touch Speed 120 LADY
3 150 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nejlehčí squashová raketa z řady SPEED, která potěší své majitelky mimo jiné i slušivým designem. HEAD Graphene Touch Speed 120 LADY vznikla za pomoci špičkových technologií značky HEAD, díky kterým budete mít odteď hru vždy pod kontrolou.

Head Radical Ti.Junior

Head Radical Ti.Junior

Hodnocení: 5
790 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Squashová raketa HEAD Radical Ti.Junior je ideální volbou pro děti a juniory, kteří na kurtu teprve začínají a ocení zkrácenou raketu, která jim usnadní kontrolu hry.

Unsquashable squashová raketa Improver
649 Kč

Squashová raketa UNSQUASHABLE Improver je speciálně navržen pro děti a mládež ve spolupráci s Britskou asociací squashů. Optimální squashová raketa pro děti.

Unsquashable squashová raketa Inspire Y-3500
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Squashová raketa UNSQUASHABLE Inspire Y-3500 je nová grafitová raketa s gramáží 145 g. Materiál rakety je standardní 24t grafit.

Head Cyber Edge
850 Kč 680 Kč

Novinka

Squashová raketa je vhodná pro příležitostné hráče i začátečníky. Je těžší a umožňuje přidat dodatečnou sílu při úderu. Head Cyber Edge je vypletená s obalem na hlavu.

Head Graphene 360° Speed 120
3 690 Kč 2 950 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Squashová raketa disponuje vyšší hmotností v hlavě, která zvyšuje sílu švihu a kontrolu. Raketa je vypletená a s celoobalem. Head Graphene 360° Speed 120 využijí především závodní a siloví hráči, kteří se radši pohybují v přední části kurtu.

Head Cyber Tour
1 550 Kč 1 240 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Squashová raketa disponuje technologií AFT, která zajišťuje potřebnou tuhost a pevnost. Kapkovitý tvar dodává při odrazu na síle. Raketa je vypletená a s celoobalem. Head Cyber Tour využijí především rekreační a siloví hráči.

Head Extreme 120
2 490 Kč 1 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Squashová raketa disponuje technologií Innegra, která zajišťuje abrospci nárazů a stabilitu. Kapkovitý tvar dodává při odrazu na síle. Raketa je vypletená a s celoobalem. Head Extreme 120 využijí především pokročilí hráči a ti, co se pohybují spíše v přední části kurtu.

Head Extreme 135
2 490 Kč 1 670 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Squashová raketa disponuje tenčím shaftem a novou konstrukcí rámu pro lepší přenos síly. Kapkovitý tvar dodává při odrazu na síle. Raketa je vypletená a s celoobalem. Head Extreme 135 využijí především pokročilí hráči a ti, kterým se dobře hraje po celém kurtu.

Head Graphene Touch Radical 120 SB
3 390 Kč 2 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Squashová raketa disponuje úzkým tvarem pro lepší manévrovatelnost a aerodynamičnost. Má menší hlavu i sweetspot, tudíž je těžší zahrát dokonalý úder. Raketa je vypletená a s celoobalem. Head Graphene 360° Speed 120 využijí především závodní a pokročilí hráči.

Head Graphene Anion 2
3 090 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní squashová raketa, která je skvělou volbou především pro pokročilejší squashové nadšence a nadšenkyně. HEAD Graphene Anion 2 je navržena ve slušivém designu a nabízí jedinečný poměr ceny a výkonu.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: