MSR Elixir 2
7 400 Kč 6 879 Kč
+ doprava zdarma

Velmi lehký stan MSR Elixir 2 pro dvě osoby je skvělou volbou na vícedenní přechody hor i do kempu. Stan je velice prosotrný, má mnoho praktických vychytávek a je vyroben z kvalitních materiálů, Navíc ho rychle postavíte, což oceníte zejména při špatném počasí.

Vango Spey 300
3 390 Kč 1 759 Kč
+ doprava zdarma

Vango Spey 300 je tunelový stan s gotickými pruty, který se snadno staví a poskytuje vyšší stropní prostor, odolnost a stabilitu. Předsíňka s okny a lehce srolovatelnou podlážkou je ideálním místem pro uložení výbavy.

High Peak Monodome 2-25%

High Peak Monodome 2

Hodnocení: 4,5
999 Kč 749 Kč

Akce

Lehký a kompaktní stan pro 2 osoby. High Peak Monodome 2 se snadno a rychle staví a díky laminátové konstrukci je lehký jako pírko. Stann má obdélníkovou podlážku a dveře se síťovinou proti hmyzu.

Husky Milet 3

Husky Milet 3

Hodnocení: 4,5
3 790 Kč 1 990 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Husky Milet 3 je dvouplášťový stan pro 3 osoby s osvědčenou jednoduchou konstrukcí zajišťující rychlou stavbu, nízkou hmotnost a malý transportní objem. Stan vyniká vysokou voděodolností, díky níž budete ve stanu vždy v suchu a teple.

High Peak Nevada 3-38%

High Peak Nevada 3

Hodnocení: 5
2 490 Kč 1 539 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dvouplášťový kopulový stan pro 3 osoby. High Peak Nevada 3 nabízí dostatek prostoru a vychytávek, které zpříjemní vaši dovolenou. Stan má praktickou předsíňku a je vybaven stálým větráním. Výhodou je skvělá voděodolnost – vodní sloupec až 3000 mm.

Hannah Troll, Thyme-50%

Hannah Troll, Thyme

Hodnocení: 5
2 990 Kč 1 490 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hannah Troll je lehký stan pro 3 osoby s prostornou apsidou, účinným odvětráním a velmi snadnou a rychlou stavbou a skládáním. Stan je vyroben z velmi kvalitních materiálů a díky pevné konstrukci ze sklolaminátových tyčí je velmi stabilní.

Hannah Serak 3, Thyme-48%
4 990 Kč 2 590 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Turistický stan je určený pro 3 osoby. Odolné materiály zaručují dlouhou životnost a společně s duralovou konstrukcí zajistí, že budete v suchu a bezpečí za jakýchkoliv podmínek. Hannah Serak 3, Thyme je opatřen stropní odkládací poličkou.

Hannah Serak 2, Thyme-50%
4 790 Kč 2 390 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Turistický stan je určený pro 2 osoby. Odolné materiály zaručují dlouhou životnost a společně s duralovou konstrukcí zajistí, že budete v suchu a bezpečí za jakýchkoliv podmínek. Hannah Serak 2, Thyme je opatřen stropní odkládací poličkou.

Loap Foresta 3-59%
3 699 Kč 1 490 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Turistický stan pro 3 osoby je ideální volbou na kempování či festivaly. Podlepené švy zabraňují průsaku vody a zůstanete tak v suchu. Je velmi lehký, skladný a bez problémů se přepravuje. Loap Foresta 3 má kopulovitou konstrukci a 2 vchody.

Yate Stan Tramp
1 450 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Stan disponuje prostorem, který využijí až 3 osoby. Tropiko s podlážkou je nepromokavé. Je opatřen jedním vchodem s apsidou. Yate Stan Tramp je ideální na festivaly, kempování a nenáročnou turistiku.

Hannah Troll S, Thyme-48%

Hannah Troll S, Thyme

Hodnocení: 5
2 490 Kč 1 290 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hannah Troll s je lehký stan pro 2 osoby s prostornou apsidou, účinným odvětráním a velmi snadnou a rychlou stavbou a skládáním. Stan je vyroben z velmi kvalitních materiálů a díky pevné konstrukci z Durawrapových tyčí je velmi stabilní.

Loap Texas Pro 2 stan pro 2 osoby
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Turistický stan pro 2 osoby je ideální volbou na kempování či festivaly. Podlepené švy zabraňují průsaku vody. Technologie DryTech umožnuje přiměřené odpařování tělesné vlhkosti. Loap Texas Pro 2 stan pro 2 osoby má kopulovitou konstrukci s apsidou.

Vango Zeta 300+ Alloy Cactus
5 190 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Turistický stan se 2 vchody je ideální pro 3 osoby. Velké větrací otvory zajišťují optimální ventilaci. Součástí jsou vnitřní kapsy na uložení drobností i body pro zavěšení svítilny. Vango Zeta 300+ Alloy Cactus velmi snadno složíte i rozložíte.

Yate Stan Dacota
4 500 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Stan disponuje prostorem, který využijí až 3 osoby. Je opatřen předsíní, do které se vejde i cyklistické kolo. Součástí jsou 2 vchody a 2 okna, která zajistí optimální odvětrávání. Yate Stan Dacota je ideální na festivaly, kempování a nenáročnou turistiku.

Coleman Darwin 2

Coleman Darwin 2

Hodnocení: 4,5
2 049 Kč 1 639 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Coleman Darwin 2 je lehký turistický stan. Při stavbě na tvrdém povrchu oceníte samonosnou konstrukci. Stan je vhodný na vodu i na kolo, velmi snadno se sestavuje. Apsidu můžete využít pro úschovu batohů.

Hannah Tycoon 3 Spring green/cloudy gray
2 490 Kč 2 099 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 3 osoby. Hannah Tycoon 3 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a praktickou apsidouí. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.

Husky Bizon 3 os classic zelená
3 390 Kč 2 369 Kč
+ doprava zdarma

Husky Bizon 3 je praktický stan, do kterého se pohodlně vejdou i tři osoby. Stan se hodí i na vícedenní túry, předsíňka spolehlivě pojme všechny batohy a dá se v ní vařit v případě deště.

Coleman Darwin 2+

Coleman Darwin 2+

Hodnocení: 5
2 549 Kč 2 039 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Coleman Darwin 2+ je prostorný turistický stan vhodný na vodu či do kempu. Samonosnou konstrukci ložnice oceníte na tvrdém podkladu a prostornou předsíňku v nepříznivých podmínkách nebo v kempu.

Coleman Darwin 3

Coleman Darwin 3

Hodnocení: 4,5
2 499 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Coleman Darwin 3 je turistický stan vhodný na vodu i do kempu. Při stavbě na tvrdém povrchu oceníte samonosnou konstrukci. Lze jej snadno sestavit a ukotvit pruty pomocí trnů.

Husky Bizon 3 zelená

Husky Bizon 3 zelená

Hodnocení: 4,5
4 290 Kč 4 030 Kč
+ doprava zdarma

Třísezónní dvouplášťový stan Husky Bizon 3 pro všestrannou turistiku i pro delší pobyt na jednom místě. Klasická tříprutová konstrukce stanu vytváří dostatek prostoru v předsíňce pro všechna možná zavazadla.

High Peak Minipack

High Peak Minipack

Hodnocení: 3,5
999 Kč

Ultralehký retro stan vhodný pro 2 osoby. High Peak Minipack Áčkové konstrukce lze zabalit s sebou do drobného batohu a díky své hmotnosti 1,6 kg je vhodný například i pro vícedení cyklovýlety. Stavba stanu je snadná a rychlá. Výhodou je dobrá odolnost vůči vodě – vodní sloupec 1500 mm.

Coleman Hayden 3

Coleman Hayden 3

Hodnocení: 4,5
3 499 Kč 2 799 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Coleman Hayden 3 je turistický stan pro 3 osoby s osvědčenou konstrukcí do mírných podmínek. Dva vchody, lomené oblouky, podlážka v předsíňce a přístřeškový vchod umožňují i pohodlný vícedenní pobyt v kempu

Hannah Hover 3 Spring green/cloudy gray
2 990 Kč 2 499 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 3 osoby. Hannah Hover 3 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a prostornou předsíní s čelním vchodem. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.

Husky Felen 2-3

Husky Felen 2-3

Hodnocení: 5
7 490 Kč 5 239 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stan Husky Felen pro 2–3 osoby nabízí velmi prostornou předsíňku a vyzkoušený systém fixace nosné konstrukce, která kombinuje textilní tunýlky a uchycení pomocí přezek. Stan je vhodný do náročných podmínek hlavně díky své stabilitě, nízké hmotnosti a prostorné předsíňce.

Husky Bizam 2 Classic Zelený
2 190 Kč 2 060 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Husky Bizam 2 Classic je samonosný stan pro 2 osoby. Nízkou hmotnost a sbalitelnost oceníte při nenáročné turistice či cykloturistice.

Coleman Kobuk Valley 3 plus
4 399 Kč 3 519 Kč
+ doprava zdarma

Turistický stan pro 3 osoby Coleman Kobuk Valley 3 plus s předsíňkou, patentovanou technologií zatmavených ložnic BlackOut Bedroom a speciální úpravou vnějšího stanu UVGuard™ zabraňující degradaci tkaniny vlivem slunečního záření.

Coleman Monviso 3

Coleman Monviso 3

Hodnocení: 5
5 599 Kč 4 479 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Coleman Monviso 3 je univerzální stabilní stan. Samonosnou konstrukci ložnice oceníte na tvrdém podkladu a prostornou předsíňku v nepříznivých podmínkách nebo v kempu. Umožňuje dostatečné odvětrávání i při dešti.

Husky Bizam 2 Army
3 290 Kč 3 089 Kč
+ doprava zdarma

Husky Bizam 2 s maskovacím vzorem „woodland“ je skladný a velice lehký turistický stan, který potěší zejména příležitostné cestovatele. Oba pláště stanu, podlážka i konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort.

Husky Baron 3

Husky Baron 3

Hodnocení: 5
5 890 Kč 4 689 Kč
+ doprava zdarma

Dvouplášťový stan Baron 3 patří do kategorie stanů Husky Extreme Lite, což znamená, že svým třem obyvatelům poskytuje dostatek prostoru při zachování co možná nejnižší váhy. Velká a prostorná předsíňka ho předurčuje pro cykloturistiku, ale také třeba kemping.

Hannah Tycoon 2 Spring green/cloudy gray
1 990 Kč 1 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostorný campingový stan vhodný až pro 2 osoby. Hannah Tycoon 2 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a praktickou apsidouí. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.

Loap Butte 2
1 299 Kč 909 Kč

Lehký samostavitelný stan pro 2 osoby. Loap Butte 2 váží jen 1,60 kg a postavíte ho pomocí sklolaminátové konstrukce s jedním prutem. Jednoplášťový stan má přelepené švy, aby lépe odolával vodě a dovnitř nezatékalo. Balení má kompaktní rozměry a snadno se převáží.

High Peak Texel 3

High Peak Texel 3

Hodnocení: 3
1 890 Kč 1 689 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dvouplášťový stan vhodný pro 2 – 3 osoby. High Peak Texel 3 kopulové konstrukce je vybaven praktickou stříškou, která chrání proti přírodním vlivům. Po složení je stan velmi kompaktní a snadno přenosný.

Husky Bird 3 Plus Zelený

Husky Bird 3 Plus Zelený

Hodnocení: 3,5
3 590 Kč 2 489 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Husky Bird 3 Plus je samonosný stan pro 3 osoby. Relativní nízkou hmotnost a sbalitelnost oceníte při nenáročné turistice či kempování.

Husky Sawaj 3
7 490 Kč 5 229 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Husky Sawaj je ultra lehký stan vhodný pro 3 osoby. Jeho hmotnost činí pouhé 2,5 kg. To stan předurčuje pro všechny outdoorové aktivity, kde je hlavním aspektem co nejnižší váha.

Coleman Tasman 3

Coleman Tasman 3

Hodnocení: 4,5
3 899 Kč 2 390 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Coleman Tasman 3 je prostorný campingový stan. Tunelová konstrukce umožňuje efektivní využití vnitřního prostoru. Prostornou předsíňku oceníte v nepříznivých podmínkách nebo v kempu. Vhodný na vodu či do kempu.

Coleman Aravis 2

Coleman Aravis 2

Hodnocení: 4
3 899 Kč 3 119 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Coleman Aravis 2 je lehký a stabilní stan. Dva vchody s předsíňkami oceníte v nepříznivých podmínkách, nízkou výšku ve větru a jeho lehkost při delším cestování. Vhodný pro cyklisty, do bočních apsid můžete uložit batohy.

Husky Bizam 2 Plus Zelený
2 990 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Husky Bizam 2 Plus je samonosný stan pro 2 osoby. Nízkou hmotnost a sbalitelnost oceníte při lehčí turistice či cykloturistice.

Westige KEMI 3+
2 999 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Stan KEMI 3+ je prostorný dvouplášťový stan s prostornou ložnicí zvěšenou na dvou zkřížených prutech. Stan poskytne spolehlivé útočiště pro 3–4 osoby. Velká předsíň pojme bez problému batohy a další nezbytné věci pro kempování. Nosná konstrukce je vyrobena z odolných prutů, které zajišťují vysokou pevnost a pružnost celého stanu. Ideální stan pro turistiku nebo dlouhodobý kemping.

Coleman Tatra 3

Coleman Tatra 3

Hodnocení: 5
7 199 Kč 5 759 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Coleman Tatra 3 je odolný horský stan. Prostornou předsíňku oceníte v nepříznivých podmínkách nebo v kempu, samonosnou konstrukci na tvrdém podkladu a lehkost při delším cestování. Vhodný pro 3 osoby. Konstrukce zaručuje vysokou stabilitu ve větru.

Coleman Caucasus 3

Coleman Caucasus 3

Hodnocení: 2
6 099 Kč 4 879 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Coleman Caucasus 3 je univerzální stabilní stan. Prostornou předsíňku oceníte v nepříznivých podmínkách nebo v kempu. Stan je vhodný pro 3 osoby. Lomená duralová konstrukce zvětšuje výšku stanu a současně zvyšuje odolnost proti větru a dešti.

Loap Beach Shade M Zelená
599 Kč 479 Kč

Plážová clona vás ochrání před větrem i pískem. Zajišťuje pocit soukromí a vytvoří stín ať už jste kdekoliv. Jednoduše se balí i přepravuje. Loap Beach Shade M Zelená využijí především rodiny s dětmi.

Husky Bender 3 Zelený
4 890 Kč 3 419 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Husky Bender 3 je prostorný stan na pomezí outdoorových a rodinných stanů. Kombinace tunelu s vnější konstrukcí nabízí velký prostor a stabilitu s možností rychlé stavby nebo použití pouze vnějšího stanu.

Loap Pooley 2
2 499 Kč 1 749 Kč
+ doprava zdarma

Turistický stan pro 2 osoby je ideální volbou na kempování či festivaly. Podlepené švy zabraňují průsaku vody. Technologie DryTech umožnuje přiměřené odpařování tělesné vlhkosti. Loap Pooley 2 má kopulovitou konstrukci, 2 vchody a 2 apsidy.

High Peak Nevada 2
6 190 Kč 2 149 Kč
+ doprava zdarma

Dvouplášťový kopulový stan pro 2 osoby. High Peak Nevada 2 nabízí dostatek prostoru a vychytávek, které zpříjemní vaši dovolenou. Stan má praktickou předsíňku a je vybaven stálým větráním. Výhodou je skvělá voděodolnost – vodní sloupec až 3000 mm.

Husky Sawaj Ultra 2 Zelený
6 490 Kč 4 539 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Husky Sawaj Ultra 2 je kopulový stan pro 2 osoby. Minimální váhu oceníte nejen při přechodu hor a náročném treku.

Husky Burton 2-3 zelená

Husky Burton 2-3 zelená

Hodnocení: 4,5
3 490 Kč 2 439 Kč
+ doprava zdarma

Komfortní dvouplášťový stan Burton pro dvě osoby, nouzově použitelný i pro tři. Stan má dva vchody a originálně řešenou konstrukci, kdy dva základní pruty doplňuje ještě třetí, dopínací prut.

High Peak Sparrow

High Peak Sparrow

Hodnocení: 5
2 890 Kč 2 589 Kč
+ doprava zdarma

Lehký tunelový stan pro 2 osoby. High Peak Sparrow má lehkou laminátovou konstrukci. Vnější konstrukce umožňuje rychlou stavbu a velkou stabilitu. Stan poskytuje dostatečné množství prostoru na uložení věcí například při víkendovém campování.

Vango Helvellyn 200 Pamir Green
4 990 Kč 3 899 Kč
+ doprava zdarma

Samonosný stan vhodný pro stanování v přírodě, kde není zaručeno perfektní ukotvení. Vango Helvellyn 200 Pamir Green skvěle odolá nepříznivým vlivům počasí a vyniká plně podlepenými švy, moskytiérou a multifunkčním vstupem.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: