Hannah Tycoon 3 Spring green/cloudy gray
2 490 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 3 osoby. Hannah Tycoon 3 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a praktickou apsidouí. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.


Hannah Hover 4 Spring green/cloudy gray
3 490 Kč

2 949 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 4 osoby. Hannah Hover 4 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a prostornou předsíní s čelním vchodem. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.


Hannah Hover 3 Spring green/cloudy gray
2 990 Kč

2 499 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 3 osoby. Hannah Hover 3 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a prostornou předsíní s čelním vchodem. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.


Hannah Tycoon 2 Spring green/cloudy gray
1 990 Kč

1 690 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 2 osoby. Hannah Tycoon 2 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a praktickou apsidouí. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.


Hannah Shelter 3 capulet olive
5 490 Kč

4 599 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 4 osoby. Hannah Shelter 3 capulet olive tvoří 1 velká ložnice a rozměrově velkorysá předsíň s 2 bočními vchody a integrovanou podlážkou. Stan je vhodný pro dlouhodobější pobyty v campingových zařízeních.


Hannah Shelter 4 capulet olive
6 490 Kč

5 499 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 4 osoby. Hannah Shelter 4 capulet olive tvoří 1 velká ložnice a rozměrově velkorysá předsíň s 2 bočními vchody a integrovanou podlážkou. Stan je vhodný pro dlouhodobější pobyty v campingových zařízeních.


Hannah Tycoon 4 Spring green/cloudy gray
2 690 Kč

2 249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Prostorný campingový stan vhodný až pro 4 osoby. Hannah Tycoon 4 Spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a praktickou apsidouí. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.


Hannah Arrant 3 Spring green/cloudy gray
3 490 Kč

2 949 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 3 osoby. Hannah Arrant 4 spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a prostornou předsíní s čelním a bočním vchodem. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.


Hannah Arrant 4 spring green/cloudy gray
3 690 Kč

3 099 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný campingový stan vhodný až pro 4 osoby. Hannah Arrant 4 spring green/cloudy gray laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a prostornou předsíní s čelním a bočním vchodem. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.


Hannah Covert 3 WS Thyme/dark shadow
5 490 Kč

4 619 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Prostorný turistický stan vhodný až pro 3 osoby. Hannah Covert 3 WS Thyme/dark shadow má lehkou a přitom velmi stabilní 3 prutovou konstrukci a disponuje nepromokavostí podlážky až 10 000 mm. Stan se skládá z hlavní ložnice a 2 praktických předsíní.


Hannah Tribe 4 capulet olive
6 690 Kč

5 669 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný rodinný stan vhodný až pro 5 osob. Hannah Tribe 4 capulet olive laminátové konstrukce disponuje 1 velkou ložnicí a prostornou předsíní, kterou lze předělat na přístřešek. Stan má po sbalení velmi kompaktní rozměry a lze ho snadno přepravovat.