Prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i produkty z kategorie šťávy. Máte speciální dietu nebo se stravujete dle zásad zdravé výživy? Na MALL.CZ nakoupíte pohodlně a za skvělé ceny. Ušetřete čas a vybírejte ze sekce šťávy nejlevnější nebo nejlépe hodnocené produkty.

Zobrazit více
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezeme na adresu nebo si jej můžete vyzvednout na jednom ze 2 500 výdejních míst.
  • Máte k produktům nebo službě dotazy? Volejte na naši zákaznickou podporu 24 hodin denně.
  • Pokud vám produkty nebudou vyhovovat, můžete je neporušené vrátit do 14 dnů.
  • Platit můžete rovnou online, hotově při dodání či až za 50 dní s ověřeným účtem prostřednictvím služby MALL Pay.

Na MALL.CZ najdete nejen produkty z kategorie šťávy.

-14%
Kitl Syrob Mátový 500ml sirup

Kitl Syrob Mátový 500ml sirup

135 Kč
116 Kč 0,23 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v kvalitě BIO. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád.

-14%
Kitl Syrob Grapefruit s dužninou 500ml sirup
2x

Kitl Syrob Grapefruit s dužninou 500ml sirup

135 Kč
116 Kč 0,23 Kč/ml

Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, 100ml sirupu vyrobeno ze 104ml grepové šťávy a dužniny. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád.

-14%
Kitl Syrob Višňový s dužninou 500ml sirup
3x

Kitl Syrob Višňový s dužninou 500ml sirup

135 Kč
116 Kč 0,23 Kč/ml

Výborný hustý sirup vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Je skvělý pro přípravu domácích limonád, koktejlů ale i horkých nápojů. Se sodovkou a ledem, ozdobený plátkem pomeranče z něho vytvoříte osvěžující domácí limonádu.

-14%
Kitl Syrob Zázvorový 500ml sirup
3x

Kitl Syrob Zázvorový 500ml sirup

135 Kč
116 Kč 0,23 Kč/ml

Vynikající hustý sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád.

TO Nápojové koncentráty s bylinnými extrakty, 4 x 700 ml - rakytník (hippophae)

TO Nápojové koncentráty s bylinnými extrakty, 4 x 700 ml (dle výběru: bezinka, máta, zázvor, klikve (am. brusinky), aronie a jahoda, lípa, ibišek s malinou či pomeranč s rakytníkem, bio z jehličí smrku),

356 Kč

Nápojové koncentráty s rostlinnými extrakty bez umělých sladidel, barviv, konzervantů a aromat, 4 skleněné láhve po 700 ml. Možnost objednat libovolnou kombinaci 4 láhví s 8 nabízených druhů (viz popis nebo varianta).

TO Nápojové koncentráty ve skle 2 x 700 ml (dle výběru: bezinka, máta, zázvor, klikve (am. brusinky), aronie a jahoda, lípa, ibišek s malinou či pomeranč s rakytníkem), smrk (picea)

TO Nápojové koncentráty ve skle 2 x 700 ml (dle výběru: bezinka, máta, zázvor, klikve (am. brusinky), aronie a jahoda, lípa, ibišek s malinou, pomeranč s rakytníkem či z jehličí smrku.)

228 Kč

Nápojové koncentráty bez přídavku umělých sladidel, barviv a konzervantů a aromat jsou určené k přípravě nealkoholických nápojů. Návod k přípravě domácí limonády: Řeďte alespoň pětinásobným množstvím studené či horké vody.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Šťávy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Šťávy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Šťávy akce.