ProBioBED CLASSIC 550 l - sterilní bezprašná podestýlka - hlodavci

94%
Hodnocení: 4,7
ProBioBED

ProBioBED CLASSIC 550 l - sterilní bezprašná podestýlka - hlodavci

94%
Hodnocení: 4,7
ProBioBED

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Bezprašná sterilní podestýlka ze smrkového dřeva od českého výrobce. Je vhodná pro koně, morčata, křečky, myši, ježky, plazy, králíky, kachny, krůty, slepice a další. Neobsahuje žádné chemické příměsi, pojidla či aromatika. Vůně smrkového dřeva zcela jistě zpříjemní den každému zvířecímu mazlíčku. Celý popis

242
4.7 74
242 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021424143

Popis

Popis produktu

 Bezprašná sterilní podestýlka ze smrkového dřeva od českého výrobce. Je vhodná pro koně, morčata, křečky, myši, ježky, plazy, králíky, kachny, krůty, slepice a další. Neobsahuje žádné chemické příměsi, pojidla či aromatika. Vůně smrkového dřeva zcela jistě zpříjemní den každému zvířecímu mazlíčku. 

Podestýlky ProBioBED jsou:

· STERILNÍ – neobsahují mikroorganizmy ani jiné patogeny, které by mohly ohrozit zdraví zvířat. V průběhu výroby prochází podestýlka procesem sterilizace při teplotách okolo 200 –250 °C. Sterilizační linka dosahuje výkonu 1.000 kW.

· BEZPRAŠNÉ – nedráždí sliznice zvířat a nezpůsobuje dýchací problémy a slzení očí. Po sterilizaci jsou hobliny důkladně mechanicky odprášeny.

· SAVÉ – vysušená podestýlka má vlhkost pod 12 %, což zaručuje vynikající nasákavost, která je dána rovněž vlastnostmi smrkového dřeva.

· JEMNÉ A PRUŽNÉ – ochrana končetin, simulace přirozeného prostředí v přírodě. Průmyslové velkokapacitní hoblovací stroje zpracovávají smrkovou kulatinu na jemné a pružné hobliny o tloušťce do 1,2 mm.

· SKLADOVATELNÉ – 550 l v jednom balíku. V závěru výroby jsou hobliny slisovány z objemu 550 l do balíku o rozměru 80 × 40 × 30 cm. Po rozbalení opět získají na objemu a vytvoří pružnou vrstvu.

· ÚSPORNÉ – snadná manipulace s balíkem. Hmotnost 15 kg je ideální především pro ženy. Rychlá aplikace a snadné čištění přináší zřejmou úsporu času a prostředků.

· EKOLOGICKÉ – použitá podestýlka je 100 % biologicky rozložitelný odpad, který není přítěží pro životní prostředí

TECHNICKÁ DATA:

  • Vlhkost steliva je max. do 12 %.
  • Celkový objem podestýlky po rozbalení je minimálně 550 l.
  • Hmotnost balíku je 15 kg.
  • Rozměr balení je 80 × 40 × 30 cm.
  • Hrubost hoblin je do 1,2 mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení hlodavci
Objem (L) 550 l
Hmotnost 15 kg
Druh steliva Hobliny
Vhodné do toalet ano