10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sterilizátory kojeneckých lahví do mikrovlné trouby

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
TrueLife Invio MS5 Difrax Sterilizační vajíčko na dudlíky transparentní
TrueLife Invio MS5

Sterilizátor Invio MS5 značky TrueLife je určený ke sterilizaci předmětů v mikrovlnné troubě. Má kapacitu na 5 lahví a zničí až 99,9 % bakterií a mikrobů. Moderní sterilizace pomocí páry trvá pouhé 2 minuty a udrží předměty sterilní po dobu 24 hodin

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Dr.Brown´s Parný sterilizátor do mikrovlnné trouby Difrax Sterilizační vajíčko na dudlíky transparentní
Dr.Brown´s Parný sterilizátor do mikrovlnné trouby

Parní sterilizátor značky Dr.Brown´s sterilizuje a dezinfikuje kojenecké láhve během pár minut. Je vyrobený až pro 4 láhve Dr.Brown´s včetně jejich součástí. Teplo páry během několika minut účinně zničí až 99.9 % bakterií a choroboplodných zárodků. Součástí balení jsou i kleště pro manipulaci s jež vyčištěními láhvemi.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Sterilizační vajíčko na dudlíky transparentní Difrax Sterilizační vajíčko na dudlíky transparentní
Difrax Sterilizační vajíčko na dudlíky transparentní

Streilizační nástroj vajíčkovitého tvaru, který mamince ušetří čas při zdlouhavém ohřívání vody. Do vajíčka jednoduše dáte 10 ml vody, umístíte do mikrovlnné trouby na 800 W a po 3 minutách je dudlík sterilní. Po skončení procesu lze vodu snadno vylít postranními otvory. Difrax vajíčko sterilizační transparentní je využitelný i jako obal při cestování.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyOno Sterilizační sáčky do mikrovlnky 5 ks Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby
BabyOno Sterilizační sáčky do mikrovlnky 5 ks

Sterilizační sáčky do mikrovlnky jsou ideální pro jednoduchou sterilizaci lahví, dudlíků, odsávaček i dalších doplňků. Proces trvá pouze 1,5 minuty a eliminuje až 99,9 % bakterií a choroboplodných zárodků. BabyOno Sterilizační sáčky do mikrovlnky 5 ks jsou vyrobeny z odolného a bezpečného materiálu.

můžete mít DNES

Od MALL
Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby
Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Rychlá a efektivní parní sterilizace v mikrovlnné troubě. Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby může být použit ke sterilizaci dětských lahví a jiných výrobků během pouhých 2 minut, přičemž zničí 99,9 % bakterií a mikrobů. Přesná délka procesu samozřejmě závisí na výkonu mikrovlnné trouby.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Reer Sterilizátor do mikrovlnky Philips Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby
Reer Sterilizátor do mikrovlnky

Reer Sterilizátor do mikrovlnky vám umožní desinfekci dětských lahví pomocí páry. Pro sterilizaci max. 4 lahví během 7 minut.

můžete mít DNES

Od MALL
Nanobébé Parní sterilizátor do mikrovlnky Nanobébé Parní sterilizátor do mikrovlnky
Nanobébé Parní sterilizátor do mikrovlnky

Ultra čistý: Eliminuje 99,9% všech bakterií v domácnosti za méně než čtyři minuty. Všestranná inovace: Dva výškově nastavitelné kolíky pojmou různé velikosti lahví a příslušenství; pro použití s lahvemi, poháry, částmi odsávačky mléka a ošetřovatelským příslušenstvím

můžete mít 13.12. - 15.12.

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnné trouby Nanobébé Parní sterilizátor do mikrovlnky
Nuvita Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Nuvita Sterilizátor do mikrovlnné trouby k použití doma i na cestách (vhodný i pro malé mikrovlnné trouby) pojme 3 široké lahve s příslušenstvím.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Sterilizátor do mikrovlnné trouby Nanobébé Parní sterilizátor do mikrovlnky
Difrax Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Mikrovlnný sterilizátor od značky Difrax likviduje škodlivé bakterie na dětských předmětech během několika minut. Vejdou se do něj čtyři kojenecké lahve S, savičky a dudlíky. Vnitřní koš mikrovlnného sterilizátoru lze také použít jako odkapávač.

můžete mít DNES

Od MALL
Lorelli Sterilizátor lahví Lorelli do mikrovlnné trouby Munchkin Latch - Sterilizátor do mikrovlnné trouby startovací sada
Lorelli Sterilizátor lahví Lorelli do mikrovlnné trouby

Praktický parní sterilizátor Lorelli s jednoduchou obsluhou – dáte do mikrovlnky a za 5 minut máte láhve a dudlíky sterilní. Má dvě úrovně a kapacitu pro 6 lahví. Speciální otvory umožňují snadné upevnění lahví. Kompaktní design, vhodný pro cestování.

můžete mít 6.12.

Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus Munchkin Latch - Sterilizátor do mikrovlnné trouby startovací sada
Nuk Sterilizátor do mikrovlnky Plus

NUK Sterilizátor do mikrovlnky Plus je ideálním pomocníkem do domácnosti s malým dítětem. Určen až pro 4 kojenecké lahve a jejich příslušenství. Je rychlý, účinný a důkladný. Snadná obsluha i údržba. Váha necelý 1 kg.

můžete mít DNES

Od MALL