Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
TrueLife Invio BW Double TrueLife Invio BW Double
TrueLife Invio BW Double
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na všechny dětské chůvičky, odsávačky, sterilizátory a teploměry značky TrueLife s kódem 24MDL4CZ23 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Multifunkční ohřívačka a sterilizátor v jednom TrueLife Invio BW double je určen pro 2 kojenecké lahve. Kromě funkce rychlého ohřevu mléka a dětských příkrmů je ohřívač také vybaven praktickou funkcí sterilizace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
1 032 Kč s kódem
24MDL4CZ23
TrueLife Invio BW Single TrueLife Invio BW Double
TrueLife Invio BW Single
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na všechny dětské chůvičky, odsávačky, sterilizátory a teploměry značky TrueLife s kódem 24MDL4CZ23 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Elektrická ohřívačka TrueLife Invio BW single je vybavena vysokorychlostním a rovnoměrným ohříváním, několika úrovněmi preferované teploty a funkcí Keep Warm pro dlouhodobé udržení teploty. To vše za tichého chodu a se snadnou údržbou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
711 Kč s kódem
24MDL4CZ23
TrueLife Invio MS5 TrueLife Invio BW Double
TrueLife Invio MS5
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na všechny dětské chůvičky, odsávačky, sterilizátory a teploměry značky TrueLife s kódem 24MDL4CZ23 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Sterilizátor Invio MS5 značky TrueLife je určený ke sterilizaci předmětů v mikrovlnné troubě. Má kapacitu na 5 lahví a zničí až 99,9 % bakterií a mikrobů. Moderní sterilizace pomocí páry trvá pouhé 2 minuty a udrží předměty sterilní po dobu 24 hodin

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
552 Kč s kódem
24MDL4CZ23
Poupy Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby pro láhve a dudlíky POUPY Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Poupy Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby pro láhve a dudlíky POUPY

Praktický a funkční sterilizátor 2 v 1 nabízí dva způsoby sterilizace – sterilizaci pomocí mikrovlnné trouby nebo sterilizaci za studena pomocí sterilizačních kapalin. Je lehký a kompaktní, ideální do domácnosti a velmi snadno se používá.

můžete mít 25.4.

Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka

Vždy dávkuje specifický poměr receptury a vody přímo pro vaši značku/typ receptury. Funguje se všemi typy a tvary lahví do výšky 16 cm. Snadno se čistí, všechny odnímatelné části jsou vhodné do myčky na nádobí. Jednoduché nastavení a použití se všemi digitálními ovládacími prvky.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohřívač vody Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohřívač vody

BabyBrezza Instant Warmer je revoluční způsob, jak okamžitě připravit teplou kojeneckou láhev v 1 jednoduchém kroku. Okamžitý ohřívač vydává teplou vodu na požádání a udržuje požadovanou teplotu vody celý den a noc – takže je vždy připraven, když ji potřebujete.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Babymoov Milky Now Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige
Babymoov Milky Now

Ohřívač a dávkovač vody Milky Now značky Babymoov je praktickou pomůckou pro rodiče. Používání ohřívače vám urychlí a usnadní přípravu mléka či čaje pro vaše dítě. S funkcí udržování teploty vody můžete láhev připravit okamžitě kdykoliv během dne i noci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige
Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige

Ohřívá mateřské i kojenecké mléko pro miminko – ohřívač Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige je vybavený topným tělesem z nerez oceli, bezpečným víkem se zámkem i 2500mAh nabíjecí baterií a jistě ho ocení všichni moderní rodiče. Objem ohřívače je 340 ml.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Babymoov Multifunkční přístroj NUTRIBABY+ XL Babymoov Cestovní ohřívač Moov & Feed Mineral Beige
Babymoov Multifunkční přístroj NUTRIBABY+ XL

Multifunkční přístroj pro přípravu jídel jak pro miminko, tak i pro celou rodinu. Díky svým vlastnostem (vaření v páře, 3 rychlosti mixování) pomáhá při přípravě mnoha zdravých a chutných receptů. Má 6 funkcí: vaří (v páře), mixuje (3 rychlosti), rozmrazuje, ohřívá mléko, ohřívá příkrmy a sterilizuje. Automatický časovač: každá přísada je dokonale uvařená.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
UVtech UV-C lampa proti plísním 120 W - Tower Pro Baby Brezza Food Maker Deluxe – parní vařič a mixér
UVtech UV-C lampa proti plísním 120 W - Tower Pro

Germicidní lampa vhodná pro likvidaci a prevenci plísní v uzavřených prostorech a k dezinfekci prostorů od virů a bakterií.

můžete mít 23.4.

Baby Brezza Safe+Smart – ohřívač lahví Baby Brezza Food Maker Deluxe – parní vařič a mixér
Baby Brezza Safe+Smart – ohřívač lahví

Jednoduché rozmrazování: Bezpečné rozmrazování zmraženého mateřského mléka v sáčcích. Snadno použitelný ovládací panel umožňuje nastavení ohřívače, ať už do něj vložíte studené mléko nebo mléko pokojové teploty.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Baby Brezza Food Maker Deluxe – parní vařič a mixér Baby Brezza Food Maker Deluxe – parní vařič a mixér
Baby Brezza Food Maker Deluxe – parní vařič a mixér

V jedné misce můžete připravit až 3 šálky domácí dětské výživy. Dělá domácí dětskou výživu již za 10 minut. Obsahuje 3 sáčky pro opakované použití a plnící nálevky pro podávání a skladování dětské výživy. Nádrž je plně přístupná pro snadné čištění. Miska a nůž jsou vhodné do myčky na nádobí.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví akce.