Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2706555

59S UV TYČOVÝ STERILIZÁTOR X5

59S UV TYČOVÝ STERILIZÁTOR X5

Univerzální pomocník značky 59S je určen pro dezinfekci jakéhokoli povrchu, např koberce, sedačky, oblečení, WC, dřezy, kuchyňské linky, postele. Díky technologii UV LED a ultrafialovému světlu 260 nm-280 nm, je dosaženo rychlé, pohodlné a účinné dezinfekce. Celý popis
2 249 Kč
Prodává MALL
2 249 Kč
Poslední kus
Jiní prodejci
Levněji s novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

59S UV-C UNIVERZÁLNÍ TYČOVÝ STERILIZÁTOR X5

Bylo prokázáno, že UV-C ničí až 99,9% choroboplodných zárodků. Mnoho nemocnic používá UV-C k dezinfekci místností, lékařských nástrojů, dřezů a dalších. X5 používá UV-C, které je součástí spektra ultrafialového světla k ničení bakterií přenášených vzduchem. UV-C světlo poškozuje DNA a RNA choroboplodných zárodků, což eliminuje jejich schopnost reprodukce a zvyšuje účinnost zabíjení a odstraňování zápachu.

Vlastnosti

  • BEZ BAKTERIÍ a PACHŮ : Klinicky bylo prokázáno, že během několika sekund zabije až 99,9 % choroboplodných zárodků! Okamžitě ničí pach, bakterie a plísně
  • BEZPEČNOST: Ultrafialové záření může způsobit poranění kůže a očí. Proto je nutné vyvarovat se přímému vystavení kůže či očí záření. Součástí balení jsou ochranné brýle.
  • DESIGN : Lehký a kompaktní design sterilizátoru usnadňuje vzít si s sebou kamkoli – dovolená, návštěvy atd.
  • UNIVERZÁLNÍ : X5 je určen pro dezinfekci jakýchkoli povrchů a ploch, včetně kojeneckých potřeb, mobilních telefonů, klíčů, brýlí nebo třeba zubního kartáčku.
  • JEDNODUCHÉ POUŽITÍ : žádné oplachování vodou, žádné drsné chemikálie. Během používání není produkován ozón, pára

Parametry

Rozměry 26 × 4 × 4 cm