BAYBY BBS 3010 Elektrický parní sterilizátor

BAYBY BBS 3010 Elektrický parní sterilizátor

Akce
DÁREK k nákupu: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma pro všechny členy klubu Pro děti, více informací naleznete ZDE
Elektrický parní sterilizátor Bayby BBS 3010 disponuje velkou kapacitou, sterilizuje 6 kojeneckých lahví všech typů najednou nebo 4 kojenecké láhve s příslušenstvím během 9 minut. Kompletně a velmi rychle odstraňuje bakterie vysokoteplotní párou.
Celý popis
Od prodejce MALL
1 199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
699 Kč
-41%
Platí do 31.1.2022 nebo do vyprodání

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
25.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 886398

Popis

Zničí bakterie horkou párou

Dokonalá hygiena je základem pro zdravý vývoj novorozenců zejména v prvních měsících života, kdy jeho imunitní systém ještě není zcela připraven na nástrahy bakterií. Bakterie kompletně a rychle odstraní horkou párou elektrický parní sterilizátor BAYBY BBS 3010. Zajistí sterilní čistotu lahviček a potřeb pro miminka, ale třeba i jednotlivých součástí odsávačky mateřského mléka. Speciálně vyvinutá vnitřní konstrukce omezuje tok zbytků mléka a nečistot na topnou desku.Redukce znečištění uvnitř přístroje, zaručuje větší úplnost a hygienickou čistotu sterilizačního procesu.

Malý s velkou kapacitou

Rozměrově malý elektrický parní sterilizátor BBS 3010 disponuje velkou kapacitou. Sterilizuje 6 kojeneckých lahví všech typů najednou nebo s použitím nástavce 4 láhve a příslušenství jako savičky, víčka lahví, šroubovací kroužky, dudlíky apod. umístěné na nástavci. Pomocí přiložené odměrky nalijte 90 ml vody z vodovodního kohoutku přímo na nerezovou topnou desku uvnitř přístroje, na nástavce nasaďte sterilizované předměty a pak již jen přiklopte víko s rukojetí.

Rychlý

Bayby BBS 3010 se ovládá jedním tlačítkem, které po stlačení rozsvítí LED diodu indikující proces sterilizace trvající velmi krátkou dobu, a to pouhých 9 minut. Po dokončení sterilizačního procesu se přístroj automaticky vypne.

Bayby – vždy něco navíc

Pro vyndání ještě horkých sterilizovaných lahví či jiných právě vysterilizovaných předmětů ze sterilizátoru poslouží praktické plastové kleště. Abyste nemuseli odhadovat množství vody či přemýšlet jak jí odměřit, součástí balení je i šikovná odměrka.


Klíčové vlastnosti

  • Velká kapacita – sterilizuje 6 lahví najednou
  • Může též sterilizovat 4 kojenecké láhve s příslušenstvím
  • Rychlá sterilizace – 6 kojeneckých lahví za 9 min
  • Obsluha jedním tlačítkem
  • Po ukončení sterilizace dojde k automatickému vypnutí
  • Speciálně vyvinutá vnitřní konstrukce zabraňuje toku zbytků mléka na topnou desku
  • Eliminace znečištění, zaručuje větší úplnost a hygienickou čistotu sterilizačního procesu
  • Topná deska z nerezové oceli eliminuje vytvoření vodního kamene

Obsah balení

1× BBS 3010