Souboj kutilů a soutěž o 100 000 Kč - 6. díl

Sledujte největší souboj kutilů na českém internetu, tipněte si vítěze a vyhrajte 100x 1000 Kč na libovolný nákup!

V 6 úkolech proti sobě bojují 2 tříčlenné týmy složené z komika, kutila a influencerky. Jejich šestým a posledním úkolem bylo ve zvoleném časovém limitu vyšít logo. Aby to nebylo tak jednoduché, museli tento úkol soutěžící splnit ve vířivce, která se pohybovala na vlečce za traktorem. Kdo se s úkolem lépe popasoval? Mrkněte na video a do komentáře na Facebooku (zde) napište svůj tip: Vyhraje červený tým / modrý tým. O výsledku rozhodne čas i Staňkovy body, které uděluje moderátor Luděk Staněk.

Ze správných odpovědí vybereme 25 výherců, kteří získají voucher v hodnotě 1 000 Kč.

Začít soutěžit


Z našeho blogu

Osvědčené triky, jak vyčistit okapy

Padající listí je postrachem všech okapů. Kvůli němu reznou, ucpávají se a celé to může skončit i vytopenou půdou. Máme pro vás pár užitečných rad, jak se s čištěním okapů pohodlně vypořádáte.

Přejít na článek

Vychytávky, které musí mít v dílně každý správný kutil

Šroubovák, vrtačku, kladivo a kombinačky má dneska v dílně každý. Máte ale i laserový dálkoměr? Nebo elektrický hoblík? Představujeme ty nejlepší vychytávky, které vám usnadní práci doma i na zahradě.

Přejít na článek

Zaplaťte objednávku online kartou Visa nebo Visa elektron a automaticky získáváte slevovou šekovou knížku v hodnotě 5 000 Kč. Navíc, při platbě zapamatovanou kartou Visa, bude každý týden vylosováno 100 výherců 1 000 Kč. Hlavní výhra dílna snů bude vylosována týden po skončení kampaně. Slevové šekové knížky budou doručeny e-mailem do 3 týdnů od převzetí objednávky. Do soutěže se automaticky zařazuje každý zákazník, který v daném období zakoupí jakýkoliv produkt z nabídky MALL.cz a platbu provede prostřednictvím zapamatované karty Visa.
Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.