Altalusse Altalusse Stropní svítidlo INL-9401P-64 White

Altalusse Altalusse Stropní svítidlo INL-9401P-64 White


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

ALTALUSSE – česká značka spojuje nevšední design a kvalitní materiály Jak vybrat dobře svítidlo do bytu, domu nebo nebytových a komerčních prostor? Celý popis

5999
5 999 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 3 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029573343

Popis

Popis produktu

ALTALUSSE – česká značka spojuje nevšední design a kvalitní materiály

Jak vybrat dobře svítidlo do bytu, domu nebo nebytových a komerčních prostor? Jednoznačně vybírejte podle značky, která nabízí kvalitu a tradiční zpracování, originalitu designových návrhů, široký sortiment za příznivé ceny a osvědčený původ. Přesně takovou je značka ALTALUSSE, která je ryze česká a její sídlo se nachází přímo v Praze.

Kvalita za dobré ceny

Co by mělo vámi vybírané svítidlo splňovat? Jednoznačně by mělo zajímavě vypadat, mělo by být vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů a stát rozumnou cenu. Značka ALTALUSSE klade důraz právě na tyto vlastnosti svých výrobků. Kvalitní výrobu zajišťují zaměstnanci ve výrobě, která se nachází přímo v České republice. Při výběru materiálů kladou zástupci značky ALTALUSSE důraz na prvotřídní jakost. Dobré zpracování je pak zárukou kvality a bezpečnosti díky zručnosti zaměstnanců.

Široký výběr produktů

Spokojený zákazník musí mít také široký výběr svítidel. Značka ALTALUSSE nabízí hlavně svítidla pro vnitřní osvětlení. V rozmanité nabídce se nachází různé druhy křišťálových, skleněných nebo tkaninových lustrů, další druhy stropních, nástěnných nebo závěsných svítidel. Kromě těchto hlavních svítidel nabízí značka ALTALUSSE také specifická svítidla, jako jsou bodová světla, obrazová svítidla nebo stolní lampy. S výrobky značky ALTALUSSE se tak díky široké nabídce můžeme setkávat po celé Evropě.

Originální design

Veškeré zboží má přidanou hodnotu v kvalitním dílenském zpracování prvotřídních materiálů, ale také originalitě a designu. Ten stojí na potřebách zákazníků, kteří touží po neotřelých nápadech do moderního interiéru. Většina svítidel tak spojuje tradici s moderními technologiemi, s důrazem na naprostou bezpečnost výrobků. Část segmentu svítidel značky ALTALUSSE v každé kategorii navíc využívá úsporné LED technologie. Současně na vývoji nových návrhů pracuje tým mladých a šikovných designerů, kteří přicházejí s dalšími originálními návrhy, které spojují tradici s technologickým pokrokem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Zařazení - svítidla stojací
Dětský pokoj ne