10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Televizní stolky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
nabbi NABBI ULFET U3 TV stolík ASIR GROUP ASIR Televizní stěna PERA bílá
nabbi NABBI ULFET U3 TV stolík

Vybavte si obývací pokoj moderním a funkčním televizním stolkem ULFET U3, který je funkční a nabízí spoustu uzavřeného úložného prostoru a také otevřené police pro odložení set-top boxu, reproduktorů nebo jiných nezbytností, které chcete mít u televizoru po ruce. Je vyrobena z vysoce kvalitních…

můžete mít 13.12. - 14.12.

Framire moderní bílá skříňka rtv ASIR GROUP ASIR Televizní stěna PERA bílá
Framire moderní bílá skříňka rtv

Stylový RTV stolek z kolekce MODERN, vytvořený pro lidi, kteří ocení moderní styl a eleganci.Obnoví interiér každého obývacího pokoje, kanceláře nebo pokoje pro mládež. Design je minimalistický, ale robustní a odolný. Ergonomické rozměry umožňují volné uspořádání místnosti.

můžete mít 13.12. - 14.12.

ASIR GROUP ASIR Televizní stěna PERA bílá ASIR GROUP ASIR Televizní stěna PERA bílá
ASIR GROUP ASIR Televizní stěna PERA bílá

Termín doručení tohoto produktu se může lišit. Bílá televizní stěna PERA je vyrobená z jedné uzavřené skříňky a z četných otevřených regálů nabízejících nejen prostor pro televizor, ale třeba i pro knihy nebo dekorativní předměty.

můžete mít 29.1. - 1.2.

Homlando TV stolek AURIS 200 cm řemeslný dub / černá mat Homlando TV stolek AURA 200 cm univerzální: závěsné, stojící řemeslný dub / bílá mat + LED
Homlando TV stolek AURIS 200 cm řemeslný dub / černá mat

Auris je krásná kolekce do obývacího pokoje, která kombinuje prvky moderního, loftového a industriálního stylu. Nábytek se vyznačuje mimořádnou elegancí, která je dána použitím přírodních barev dřeva a výrazné černé. Poznávacím znakem je čelo v podobě lamel z kvalitní MDF desky.

můžete mít 24.1. - 29.1.

Homlando TV stolek ROXY 183 cm černý lesk s černým elektrickým krbem Homlando TV stolek AURA 200 cm univerzální: závěsné, stojící řemeslný dub / bílá mat + LED
Homlando TV stolek ROXY 183 cm černý lesk s černým elektrickým krbem

TV stolek Roxy je nábytek s frézovanými lesklými předními čely vhodný do obývacího pokoje nebo ložnice. Vyznačují se univerzálními barvami, stylovým vzhledem a estetickým provedením, což je činí vhodnými do většiny moderních interiérů.

můžete mít 24.1. - 29.1.

Homlando TV stolek AURA 200 cm univerzální: závěsné, stojící řemeslný dub / bílá mat + LED Homlando TV stolek AURA 200 cm univerzální: závěsné, stojící řemeslný dub / bílá mat + LED
Homlando TV stolek AURA 200 cm univerzální: závěsné, stojící řemeslný dub / bílá mat + LED

Univerzální TV skříňka AURA. Stojací nebo závěsná verze nábytku na výběr při montáži. Moderní design a jednoduchý tvar. Ideální do obývacího pokoje.

můžete mít 6.3. - 11.3.

bim Televizní stolek NUKA 200 cm dub artisan Homlando TV stolek AURIS 150 cm řemeslný dub / černá mat
bim Televizní stolek NUKA 200 cm dub artisan

Termín doručení tohoto produktu se může lišit. Stolek NUKA se vyznačuje kontrastním vzhledem přírodního dubu artisan a černých prvků. Mimořádný kousek, který si zamilujete!

můžete mít 12.2. - 15.2.

Homlando TV stolek AURIS 150 cm řemeslný dub / černá mat Homlando TV stolek AURIS 150 cm řemeslný dub / černá mat
Homlando TV stolek AURIS 150 cm řemeslný dub / černá mat

Auris je krásná kolekce do obývacího pokoje, která kombinuje prvky moderního, loftového a industriálního stylu. Nábytek se vyznačuje mimořádnou elegancí, která je dána použitím přírodních barev dřeva a výrazné černé. Poznávacím znakem je čelo v podobě lamel z kvalitní MDF desky.

Na objednání

Homlando TV stolek Nunki 180 cm, dub wotan / antracit Homlando TV stolek AURIS 150 cm řemeslný dub / černá mat
Homlando TV stolek Nunki 180 cm, dub wotan / antracit

TV stolek NUNKI je kus nábytku do obývacího pokoje. Kolekce Nunki se vyznačuje moderním industriálním stylem. Oko upoutá nevšední krásná barevná kombinace – dub wotan s antracitem. Nohy poskytují stabilitu a stylový vzhled.

můžete mít 14.2. - 19.2.

Homlando TV stolek BINGO 180 cm závěsná černý mat Homlando TV stolek BINGO 180 cm závěsná černý mat / černý lesk
Homlando TV stolek BINGO 180 cm závěsná černý mat

Závěsný televizní stolek BINGO. Skříň má charakteristické a jedinečné barvy. Barva přední části není čistě černá, ale má originální zvlněnou strukturu viditelnou zblízka. TV skříňka je součástí kolekce skříněk o rozměrech 100, 120, 140, 160, 180 cm. Skříně lze libovolně konfigurovat.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Homlando TV stolek BINGO 180 cm závěsná černý mat / černý lesk Homlando TV stolek BINGO 180 cm závěsná černý mat / černý lesk
Homlando TV stolek BINGO 180 cm závěsná černý mat / černý lesk

Závěsný televizní stolek BINGO. Je ideální pro obývací pokoj nebo pokoj pro mládež. Jedná se o moderní nábytek, jehož čelní strany jsou zdobeny lesklou bílou a tělesa jsou pokryta hlubokým matným bílým. Díky této kombinaci má skříňka charakteristické a jedinečné barvy.

můžete mít 13.12. - 14.12.

ASIR GROUP ASIR Televizní stolek ERAY ořech antracit Homlando TV stolek BINGO 180 cm závěsná černý mat / černý lesk
ASIR GROUP ASIR Televizní stolek ERAY ořech antracit

Termín doručení tohoto produktu se může lišit. Jednoduchý televizní stolek na vyšších nohách. Vyšší nohy usnadní úklid pod ním, a dodávají stolu vzdušný dojem. Stolek je rozdělen na postranní otevřené police a prostřední úložný prostor s výklopnými dvířky, kam schováte ovladače i konzole.

můžete mít 29.1. - 1.2.