Hasbro Monopoly pro mileniály-50%
749 Kč 369 Kč

Akce

Báječnou zábavu si vždy za peníze nekoupíš, ale zážitky (dobré nebo špatné), trvají věčně! Monopoly pro mileniály jsou zaměřené hlavně na zážitky, kterých musíte nasbírat, co nejvíc to jde! Cestuje po hrací ploše, navštěvujte zajímavá místa a získávejte zážitky. Nová verze Monopoly je skvělý způsob zábavy a výborně stráveného času se svými přáteli.

Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ
829 Kč 569 Kč

Oblíbená hra v novém provedení Monopoly Junior Elektronic Banking přináší dětem moderní bankovní zážitek. Peníze jsou zde nahrazeny jednotkou elektronického bankovnictví a bankovními kartami. Použijte platební karty pro nákup nemovitostí, placení nájemného a shromažďování peněz.

Hasbro Monopoly Kočky a psi CZ/SK-46%
749 Kč 399 Kč

Akce

Hra monopoly Kočky vs Psi, inspirovaná rivalitou mezi majiteli koček nebo psů, může být ideální hra pro milovníky mazlíčků. Toto vydání oblíbené hry Monopoly je určeno pro hraní v týmech. Jaký tým si vybereš? Kočky nebo psi?

Hasbro Monopoly Lol Suprise Anglická verze
749 Kč 579 Kč

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou licencí panenek Lol Surprise. Tato hra zaujme nejen malé fanynky populárních panenek Lol Surprise. Jedná se o verzi v angličtině!

Hasbro Paní Monopoly

Hasbro Paní Monopoly

Hodnocení: 4,7
779 Kč 599 Kč

Speciální edice Monopoly oslavující slavné ženy, které se ve světe proslavily svými objevy a aktivitami. Princip hry zůstává stejný jako u klasické verze. Hra je pro 2 až 6 hráčů ve věku od 8 let.

Hasbro Monopoly Fortnite Anglická verze
779 Kč 549 Kč

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou videohrou Fortnite. Ve hře tak nejde jen o vlastnictví či pronájmy půdy a nemovitostí, jde především o přežití! Společenská hra Monopoly Fortnite spočívá v průzkumu prostředí, bitvách s oponenty a unikání před bouřkou zmenšující území.

Hasbro Monopoly Deal CZSK

Hasbro Monopoly Deal CZSK

Hodnocení: 4,8
229 Kč

Karetní hra Monopoly přichází v novém vydání a s ještě efektivnějšími pravidly, které vás rychle dostanou do hry. Zahraj si Karetní hru Monopoly a vyhraj za pouhých 15 minut!

Hasbro Monopoly E-banking

Hasbro Monopoly E-banking

Hodnocení: 4,7
1 279 Kč 999 Kč

Nová verze oblíbené hry Monopoly elektronické bankovnictví přichází s úplně novou bezkontaktní platební kartou. Cestujte po herním plánu, nakupujte nemovitosti, na kterých se zastavíte. Své miliony si můžete uložit na osobní elektronické kartě.

Hasbro Monopoly Junior

Hasbro Monopoly Junior

Hodnocení: 4,8
659 Kč 509 Kč

Monopoly Junior je speciální verze společenské deskové hry o obchodování s nemovitostmi. Teď můžete mít ještě víc peněz, než ste si kdy dokázali představit! Skvělá a svižná dětská desková hra.

Hasbro Monopoly Hra o trůny Anglická verze
1 109 Kč 899 Kč

Oblíbená hra Monopoly nyní také ve verzi inspirované populárním seriálem Hra o trůny. Hráči mohou cestovat po legendárním Westerosu a obchodovat s jeho lokalitami. Hra obsahuje 6 tokenů se vzácnými rody, kterému slibíš svou věrnost ty? Jedná se o verzi v angličtině!

Hasbro Monopoly nové CZ

Hasbro Monopoly nové CZ

Hodnocení: 4,4
849 Kč 649 Kč

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

Monopoly Koně a poníci-28%

Monopoly Koně a poníci

Hodnocení: 5
999 Kč 719 Kč

Akce

Monopoly Koně a poníci je hra určená všem příznivcům jízdy na koni. V tomto sběratelském vydání má každý možnost poznat různé druhy koní a poníků. Kupte si pro ně seno, stavějte boxy a stáje. Podívejte se, jaká překvapení na vás čekají na kartách Mrkve a Jablka – možná obdržíte lekci jízdy zdarma nebo to bude něco jiného?

Monopoly: Přátelé CZ/SK

Monopoly: Přátelé CZ/SK

Hodnocení: 4,4
999 Kč 799 Kč

Kdo by neznal již legendární seriál Přátelé… Nastal čas se připojit k nejlepším kamarádům a usednout na oranžovou sedačku v kavárně Central Perk s hrou Friends of Monopoly. Hrajte buď jako Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey nebo Chandler a vyberte si jeden z exkluzivních žetonů, který danou postavu znázorňuje.

Monopoly Ulice

Monopoly Ulice

Hodnocení: 5
999 Kč 799 Kč

Limitovaná edice Monopoly Ulice vychází u příležitosti 15. výročí vysílání nejúspěšnějšího a nejdéle vysílaného denního seriálu Česka. Vychází díky vám a díky vaší přízni, díky tomu, že jste s námi už 15 let! A my teď můžeme být s vámi u společných chvil s vaší rodinou a přáteli. Prožijme společně nezapomenutelné chvíle při hře Monopoly Ulice!

Hasbro Monopoly Speed
829 Kč 799 Kč

Novinka

Hra Monopoly, kterou dohrajete za méně než 10 minut! Chcete si zahrát Monopoly, ale máte málo času? Tato hra trvá pouhých 10 minut či méně! Hráči ve 4 kolech závodí s časem na časovači a snaží se kupovat, vyměňovat a prodávat nemovitosti rychleji, než kdy dříve.

Hasbro Dětská hra Risk Junior
629 Kč 579 Kč

Novinka

Skvělý způsob, jak děti seznámit s legendární hrou Risk. Hra se snadno hraje a má zajímavé pirátské téma a výrazné, barevné obrázky. Děti pohybují svou figurkou v podobě velkého člunu po herní desce a hledají zakopaný poklad a zároveň bojují o vládu nad ostrovy a snaží se nasbírat co nejvíce kořisti, aby vyhrály.

Hasbro Monopoly Gamer Mario Kart CZ
999 Kč 819 Kč

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer Mario Kart. Vyhrajte závod v nové verzi Monopoly s hracími charaktery a elementy Mario Kart od Nintenda. Vyhrává hráč s nejvyšším skóre na konci závodu!