Rabalux Conor, bodové stropní svítidlo 5x E14 max. 40 W 5691
1 390 Kč 1 179 Kč

AKCE:Přivítejte rok 2020 s dodatečnou slevou 20 % po zadání kódu 5VITAME2020 (platí od 20.01.2020 do 02.02.2020. nebo do vyprodání zásob)!
Bodové svítidlo se hodí do všech místností v bytě od ložnice po pracovnu. Stropní svítidlo 5691 Conor značky Rabalux je vyhotoveno v saténově chromové barvě.
Rabalux Moderní stropní LED lampa Willie 2106
2 990 Kč 2 489 Kč

Stropní svítidlo Rabalux Wille 2106 umožňuje změnu teploty a intenzity světla, a dokonce dokáže promítnout i hvězdnou oblohu. Díky tomu je vhodné především do dětských pokojíčků, kde jej využijete i jako noční světlo, po nastavení časovače se totiž světlo samo zhasne. Ke světlu obdržíte i dálkové ovládání.

Philips Hue stropní světlo Aurelle 32161/31/P5
3 519 Kč

Svítidlo Philips Hue stropní světlo Aurelle 32161/31/P5 nabízí nastavení intenzity a teploty světla podle vašich představ – na relaxaci je vhodné teplé světlo, na čtení denní a na upravení se v koupelně studené. Integrovaný LED světelný zdroj Hue White Ambiance.

Philips Hue stropní světlo Adore 34350/11/P7
5 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnové svítidlo Philips Hue stropní světlo Adore 34350/11/P7 nabízí nastavení intenzity a teploty světla podle vašich představ – na relaxaci ve vaně je vhodné teplé světlo a na upravení se před zrcadlem studené. Ovládání přes dálkový ovladač Hue Dimmer Switch nebo mobilní aplikaci.

Philips Hue bodové světlo Milliskin 50411/31/P8
1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kruhové stropní svítidlo Philips Hue bodové světlo Milliskin 50411/31/P8 lze nastavit podle vašich potřeb. Uzpůsobte teplotu svým představám a potřebám – pro relaxaci teplá bílá, pro získání energie po ránu, kdy je ještě tma, je vhodné denní světlo a pro nalíčení je nejvhodnější studené. Ovládat jej lze pomocí dálkového ovládání i mobilní aplikace.

Philips Hue bodové světlo Milliskin 50421/31/P8
1 046 Kč 1 012 Kč

Akce

Kruhové stropní svítidlo Philips Hue bodové světlo Milliskin 50421/31/P8 lze nastavit podle vašich potřeb. Uzpůsobte teplotusvým představám a potřebám – pro relaxaci teplá bílá, na čtení denní světlo a pro nalíčení studené. Ovládat jej lze pomocí dálkového ovládání i mobilní aplikace.

Butlers Závěsná lampa - bílá/stříbrná-20%
3 490 Kč 2 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Výrazná lampa SATELLIGHT se stane centrem Vašeho interiéru. Industriální styl, ideální ve větších místnostech. Rozměry: průměr 53 cm, délka kabelu 113 cm. Materiál: kov.

Brilliant stropní světlo Tizian
1 549 Kč

Svítidlo umožňuje jednak běžné svícení pomocí LED světelného zdroje teplá bílá 3000K, nebo barevné, RGB, dekorativní osvětlení. Nastavení probíhá pomocí díálkového ovládání. Popis funkcí: stmívání teple bílého světla a nastavení RGB barev pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení.

Brilliant stropní světlo Flexible
2 199 Kč

Moderní přisazené svítidlo DOMINI zaujme svým atraktivním designem a potěší všechny milovníky moderních technologií. Sérii osvětlení DOMINI dominují rovné dlouhé linie a čerstvý bílo-černý kvadratický design.

Brilliant stropní světlo, 3 svítidla
1 749 Kč

Série interiérového bodového osvětlení Brilliant zaujme svým atraktivním provedením, kterému dominují kvalitní materiály a dokonalá funkčnost.

Cdiscount lustr s pěti stínidly Uzibuze, bílá
1 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lustr s pěti stínidly v přírodním skandinávském stylu, vyrobený ze dřeva a kovu. Tento lustr dokonale prozáří každý interiér.

Cdiscount skleněný lust Gantz, petrolejová
749 Kč

Tento designový lustr je vyroben z kvalitního bukového dřeva, stínidlo je vyrobeno z foukaného skla. Lust je natřený ekologickou barvou, je tak zcela nezávadný k životnímu prostředí.

Cdiscount skleněný lust Gantz, růžová
749 Kč

Tento designový lustr je vyroben z kvalitního bukového dřeva, stínidlo je vyrobeno z foukaného skla. Lust je natřený ekologickou barvou, je tak zcela nezávadný k životnímu prostředí.

Stropní svítidla

Stropní LED nebo klasická svítidla vykouzlí atmosféru ve vaší koupelně či kuchyni. Jaké jsou oblíbené druhy stropních světel?

LED stropní svítidlo stmívatelné

  • V kombinaci se speciálním ovladačem lze libovolnaě měnit intenzitu vyzařovaného světla.

LED stropní svítidlo s dálkovým ovládáním

  • Dálkovým ovladačem lze odkudkoliv pohodlně regulovat zabarvení, intenzitu a další nastavení světla. Ovládání je dálkové nebo integrované ve zdi.

Jakou vybrat barvu světla?

Při výběru svítidla dbejte také na zabarvení vyzařovaného světla.

Běžné zabarvení světla a jeho využití:

Zabarvení světla Využití
Teplá bílá Měkké a útulné světlo, vhodné do ložnic.
Denní bílá Neutrální, supluje přirozené denní světlo.
Studená bílá Pronikavé světlo, vhodné na chodby či do koupelen.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levná stropní svítidla.