Ernie Ball 3333 Super Slinky Electric Strings 3-pack(Slinky, Cobalt, M-Steel) .009-.042 struny na elektrickou kytaru

Značka: Ernie Ball Náš kód: 100003995447

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Ernie Ball 3333 Super Slinky Electric Strings 3-pack(Slinky, Cobalt, M-Steel) .009-.042 struny na elektrickou kytaru

Ernie Ball Slinky „devítky“ v balení třech nejpopulárnějších druhů slinky strun. V balení najdete Ernie Ball Super Slinky, Cobalt a nepřekonatelné M-Steel.      Celý popis

700

700 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003995447

Popis

Popis produktu

3333 Ernie Ball Bundle Pack Slinky Super, Cobalt, M-Steel

Slinky jsou zdaleka nejpopulárnější struny, které nabízí legendární kytarový tón vyskytující se na nesčetném množství nahrávek. Cobalt struny nabízejí velmi výrazný magnetický efekt a tím i výrazný výstup plný čistého signálu. M-Steely využívající speciální tvrzené oceli s velkou pevností, která tyto struny dělá nejhlasitějšími a nejvýraznějšími z těch co známe.

 

Ernie Ball Slinky Super

Populární „devítky“ v růžovém balení jsou vyrobeny z poniklovaného ocelového drátu vinutého kolem ocelového cínem potaženého šestihraného jádra. Nabízejí skvělý a ověřený vyvážený zvuk, který není ani příliš zvonivý ani příliš zastřený.

 

Cobal Slinky

Cobalt poskytuje mnohem větší magnetickou odezvu mezi snímačem a strunou. Struny jsou take velmi příjemné až sametové na dotek. Nová slitina poskytuje vylepšený výraznější zvuk a delší životnost. Nárůst energie ve výstupu davá pěkné hutné spodní frekvence, o lepší harmonii a sustain vylepšené středy a pěkné rázné výšky.

 

M-Steel Slinky

Maranging steel znamená vysokopevnostní superocel a tento materiál je použit na šestihrané jádro struny, kolem kterého je vinutí ze superkobaltové slitiny. Tato kombinace nabízí nezničitelnou struny s plným a bohatým tónem. Silný low-end a výrazný zvuk dělá tyto struny něčím opravdu vyjímečným.

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení pro elektrickou kytaru
Typ strun Slinky, kytarové
Tvrdost .009
Materiál Poniklovaná ocel
Ladění Normální ladění