Cleartone EQ 10-47 Extra Light Kovové struny pro akustickou kytaru

Značka: Cleartone Náš kód: 100002420052

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerVýprodej

Cleartone EQ 10-47 Extra Light Kovové struny pro akustickou kytaru

Kovové struny pro akustickou kytaru. Cleartone EQ jsou struny na akustickou kytaru, které jako první kombinují použité kovy a slitiny v rámci jedné sady. Pro každou vinutou strunu byl vybrán jiný materiál tak, aby maximálně odpovídal jejím frekvenčním vlastnostem a přirozenému zvuku. Celý popis

290

290 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002420052

Popis

Popis produktu

Cleartone EQ jsou struny na akustickou kytaru, které jako první kombinují použité kovy a slitiny v rámci jedné sady. Pro každou vinutou strunu byl vybrán jiný materiál tak, aby maximálně odpovídal jejím frekvenčním vlastnostem a přirozenému zvuku. Výsledkem je plný, frekvenčně vyrovnaný tón, který v sobě spojuje nejlepší vlastnosti použitých materiálů Copper-bronze, Phosphor-bronze a 80/20 bronze.

Tyto struny jsou, jak je tomu u americké firmy Cleartone zvykem, opatřeny vlastní úpravou nazvanou „treated“. Jde o úpravu, při které se struny potahují mikroskopickou ochrannou vrstvou, která odpovídá rozměru jednoho mikrometru. Díky tomu si zachovávají přirozený a jasný zvuk, charakteristický pro struny bez potahu, ale při třikrát až pětkrát delší životnosti.

Parametry

  • Tvrdost:010"/047"
  • Vinutí:Válcové (round wound)
  • Jádro:Ocelové
  • Zakončení:Kulička (ball end)

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Určení pro akustickou kytaru
Tvrdost .010