EkoMedica Czech Černá ředkev 500 ml

Značka: EkoMedica Czech Náš kód: 100004197832

Partnerský prodejNovinka

EkoMedica Czech Černá ředkev 500 ml

Černá ředkev vyniká svými nutričními a dietetickými hodnotami a je dnes proto vysoce ceněnou kulturní rostlinou. Její používání se v poslední době rozšířilo zejména v rozvinutých zemích po celém světě. Výtažek je získáván z kořene černé ředkve nejmodernějším způsobem výroby. Celý popis

319

319 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004197832

Popis

Popis produktu

Černá ředkev vyniká svými nutričními a dietetickými hodnotami a je dnes proto vysoce ceněnou kulturní rostlinou. Její používání se v poslední době rozšířilo zejména v rozvinutých zemích po celém světě. Výtažek je získáván z kořene černé ředkve nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Složení:

Voda, extrakt z kořene černé ředkve, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Dávkování:

Užívejte 25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

Balení:

500 ml

Upozornění:

Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konzistence šťávy a sirupy