Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12044907

Monitor Audio C180

Monitor Audio C180

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stropní reproduktor Monitor Audio C180 obsahuje 20.3cm MMP II basový měnič s C-CAM Gold Dome výškovým reproduktorem, k poskytnutí vysoce výkonného zvuku, snadného ovládání a široké frekvenční odezvy a rozptylu. Celý popis
5 890 Kč
Zboží od: LEPSIZVUK.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
5 890 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

7.12.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
7.12.2022 - 8.12.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Specifikace Monitor Audio C180

Řada reproduktorů CORE

Nejvšestrannější řada vestavných reproduktorů společnosti Monitor Audio s širokým výběrem modelů, přizpůsobených pro konkrétní použití. Snadné nastavení. Reproduktor C180 zaplní zvukem celý váš obytný prostor, kuchyni anebo tělocvičnu.

Popis produktu

Produkty pro vlastní instalaci od Monitor Audio jsou navrženy pro vysoký výkon, spolehlivost a snadnou obsluhu.Monitor Audio C180 je vestavěný, snadno zesilovatelný stropní reproduktor s 20,3 cm MMP II středním basovým reproduktorem a 2,5 cm výškovým reproduktorem C-CAM Gold Dome umístěným před středovým reproduktorem, takže zvuk je vysoce kvalitní a má dobrý rozptyl a široké spektrum frekvencí. Instalace reproduktoru do stropu je snadná pomocí obloukových signálních konektorů a svorek Tri-Grip navržených pro různé tloušťky falešného stropu. Vysoké frekvence lze nastavit pomocí třípolohového přepínače: +3 dB / 0 dB / –3 dB. Ozdobná mřížka pokrývá celý povrch krabice a je velmi snadno odstranitelná magnetickým připevněním.