Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12139269

Monitor Audio Pro-80

Monitor Audio Pro-80

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pro-80 je cenově dostupný pro základní úroveň vestavného ozvučení, ale jeho materiálová a designová náročnost je vyššího řádu, což odpovídá světově proslulým kvalitativním standardům Monitor Audio. Celý popis
3 290 Kč
Zboží od: LEPSIZVUK.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 290 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

2.2.2023 na výdejním místě
2.2.2023 - 3.2.2023 na vaší adrese

Popis

Reproduktor Pro-80 nabízí HiFi kvalitu stereofonního zvuku

PRO-80 je cenově dostupný vestavný reproduktor,  jeho materiálová a designová náročnost je vyššího řádu a splňuje světově proslulé standardy kvality zvuku, které se vztahují na všechny ostatní reproduktory. Je to optimalizovaný systém ovladačů. Důvěryhodné basové jednotky MM®II kužele Monitor Audio jsou koaxiálně zarovnány s 25mm otočným textilním výškovým reproduktorem, který může být nasměrován pro maximální čistotu.

Nové konstrukce PRO-IC se připojují pomocí pozlacených tlačných terminálů a snadno se instalují pomocí robustních a spolehlivých upevnění. Všechny modely mají ochranné kryty proti prachu, které jsou navrženy tak, aby zabránily vniknutí nečistot nebo prachu do vnitřku reproduktoru. Všechny modely PRO jsou odolné proti stříkající vodě a vlhkosti pro instalaci ve sprchových místnostech nebo oblastech bazénu a jsou také dodávány s magnetickou mřížkou pro snadnější a čistší instalaci.

  • skvělý zvuk 
  • vysoce kvalitní dokonalý zapuštěný tvar


Luxus diskrétního distribuovaného zvuku v každé místnosti podněcuje touhu po větším výkonu z menších zapuštěných reproduktorů, ale skvěle znějící kompaktní architektonické návrhy vždy přicházejí za prémiovou cenu.