Goose Creek vonná svíčka Starodávná limonáda 680 g

Goose Creek vonná svíčka Starodávná limonáda 680 g


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Svíčky neodmyslitelně patří k domácí pohodě. Pro tuto příležitost je ideální tato vonná svíčka Goose Creek, která voní jako starodávné limonády. Kdo by nechtěl mít provoněný dům právě touto letní vůní? Celý popis

599
799 Kč
599 Kč
-25%
Skladem poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004409250

Popis

Popis produktu

Svíčky neodmyslitelně patří k domácí pohodě. Pro tuto příležitost je ideální tato vonná svíčka Goose Creek, která voní jako starodávné limonády. Kdo by nechtěl mít provoněný dům právě touto letní vůní?

Svíčka je také vhodná jako dárek pro vaše příbuzné a přátele, každému jistě udělá radost, jelikož svíčkou nikdy nic nezkazíte.

Dva knoty u této svíčky vám zajistí dokonalé hoření a žádný zbývající vosk. Větší teplo rozpustí více vosku, ze kterého se takto uvolňuje více vonných esencí. Žádné začernalé sklo od sazí.

Goose Creek je rodinná společnost založena v roce 1998 v malém městečku v Kentucky, USA. Jejich svíčky nesou srdečnou domácí atmosféru, která vás zahřeje u srdce. Společnost si zakládá na kvalitě, garantuje nepoužití škodlivých látek, ani chemikálií. Použity jsou nejkvalitnější vosky a 100% balvněné knoty. Vše se vyrábí v USA s ohledem na životní prostředí.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ svíčka
Doba hoření 150 hod.
Hmotnost 680 g
Barva

Barva

žlutá