Innobiz Difuzér Audelia

Innobiz Difuzér Audelia

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Audelia je krásný ultrazvukový difuzér s atraktivním a moderním designem. Účinný elektrický difuzér, který rozptýlí éterické oleje v jemnou mlhu doplněnou o jemně se měnící světlo. Světlo vytvoří příjemnou intimní atmosféru. Celý popis
1 099 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: FOLLY.cz

Skladem u partnera 5+ kusů

2.12.2021 - 3.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera FOLLY.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031239988

Popis

Audelia je krásný ultrazvukový difuzér s atraktivním a moderním designem. Účinný elektrický difuzér, který rozptýlí éterické oleje v jemnou mlhu doplněnou o jemně se měnící světlo. Světlo vytvoří příjemnou intimní atmosféru. 

Difuzér Audelia používá technologii ultrazvukové difuze k zamlžení místnosti éterickými oleji. Je praktický a vypne se automaticky  po vyprázdnění nádrže. Difuzér má tichý provoz a maximální doba provozu je asi tři a půl hodiny. Difuzér je vyroben z bambusu a ušlechtilého kovu. 

Difuzér je vhodný i na větší plochy až do 50 m², jeho orientovatelné víčko umožňuje zvolit směr, který vám nejlépe vyhovuje. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím tak i v pracovním prostředí.

Klíčové vlastnosti:

  • rozptyluje éterické oleje a provoní prostor s podsvícením

  • jemná zvlhčující mlha

  • ultrazvuková difuze

  • pro plochy až do 50 m²

  • funkce osvětlení

  • tichý provoz

  • automatické vypnutí

  • atraktivní design

Doporučené použití:

Po zapojení difuzéru nalijte obyčejnou vodu pokojové teploty maximálně do výše rysky, nakapejte éterický olej (5 až 15 kapek maximálně). Nechte rozptýlit jen několik minut, abyste se vyhnuli příliš vysokým koncentracím. Pro parfémování místnosti o velikosti 20 m² postačuje difuze 15 až 20 minut.

Balení obsahuje:

1× difuzér, 1× AC adaptér, návod k použití.

Rozměry: 

Výška: 13,7 cm. Průměr: 12,5 cm.

Udržba a čištění difuzéru. 

Chcete-li vyčistit difuzér, odstraňte éterické oleje. Poté nalijte do nádobky 1 polévkovou lžíci Čističe na difuzéry a zapněte difuzér po dobu 3 až 5 minut. Difuzér můžete čistit jednou nebo dvakrát měsíčně, v závislosti na tom, jak často jej používáte, a rovněž na kvalitě používaných éterických olejů. Poté vyprázdněte přebytečný čistič a difuzér můžete znovu použít. Pokud difuzér nepoužíváte déle než dva týdny, nezapomeňte jej umístit na bezprašné místo a  vyčistit. Čerpadlo nevyžaduje žádnou údržbu. 

Výrobce: Innobiz, Francie. 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu.

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán. V poslední době vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země).

Jak používat difuzér Audelia se podívejte zde: