Yankee Candle Scenterpiece aromalampa NOAH šedá s časovačem

Yankee Candle Scenterpiece aromalampa NOAH šedá s časovačem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krásná elektrická keramická aromalampa NOAH v šedém provedení jako vkusný doplněk vašeho interiéru. Vosky Easy Meltcup, které se vkládají do její horní části se rychle a sytě rozvoní. Vosk lze kdykoli vyměnit za jiný, a to během vteřiny – není nutné čekat, až vosk v kalíšku znovu ztuhne. Celý popis
1 099 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera poslední 1 kus

2.12.2021 - 3.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Country Rose

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065369725

Popis

Krásná elektrická keramická aromalampa NOAH v šedém provedení jako vkusný doplněk vašeho interiéru. Vosky Easy Meltcup, které se vkládají do její horní části se rychle a sytě rozvoní. Vosk lze kdykoli vyměnit za jiný, a to během vteřiny – není nutné čekat, až vosk v kalíšku znovu ztuhne. 

 

Systém snadného rozpouštění vosků Easy Meltcup System přináší nový způsob, jak si mohou fanoušci užívat vůní Yankee Candle.

 

Tato aromalampa je navíc vybavena praktickým časovačem s možností nastavení 3 časů, po nichtž se lampa sama vypne – režimy 3, 6 a 9 hodin.

 

Elektrická aromalampa systému Scenterpiece funguje pouze s voskovými kalíšky Scenterpiece Easy MeltCup. Kabel je krátký, aby se předešlo zakopnutí. Nepoužívejte k rozpouštění potravin. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. 

 

Přejít na: vosky SCENTERPIECE Easy Meltcup

 

Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná. Při výrobě je použito vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, vonné oleje s přírodními výtažky květin, ovoce a koření a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané.