Ashleigh & Burwood Velká katalytická lampa TROPICAL SUNSET
1 300 Kč

Oblíbená katalytická lampa TROPICAL SUNSET vyčistí a na dlouho provoní vaši domácnost. Odstíny třpytivé zlaté mozaiky společně s pronikavým leskem zlaté ozdobné korunky vás tropicky naladí a zároveň zpříjemní vzácné chvilky odpočinku.

Ashleigh & Burwood Náhradní kámen s knotem do malé katalytické lampy
250 Kč

Potřebujete vyměnit opotřebovaný nebo zničený kamínek do vaší katalytické lampy? S tímto kamínkem, určeným pro všechny malé katalytické lampy od Ashleigh & Burwood, obnovíte funkci katalytické lampy a můžete si opět provonět váš byt vaší oblíbenou vůní.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa A DROP OF OCEAN
950 Kč

Katalytická lampa A DROP OF OCEAN vyčistí a provoní váš byt. Vyzývavé splynutí modrých a tyrkysových odstínů připomíná mořský útes. Barevná ručně skládaná zrcadlová mozaika zakončená stříbrnou dekorativní korunkou vás odnese na vlně pohody zpět ke břehu.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa METALLIC ORE
950 Kč

Katalytická lampa METALLIC ORE Vám vyčaruje čistý a provoněný domov. Tajemně temná ručně skládaná mozaika spolu s metalickými prvky dotvoří zázračnou atmosféru každého interiéru.

Ashleigh & Burwood Esenciální olej FRESH LINEN (čisté prádlo)
150 Kč

Milujete vůni čerstvě vypraného prádla? Vonný olej FRESH LINEN vás čistými a svěžími tóny obklopí kdykoliv si jen budete přát. Této vůně s prvky aloe a plumérie v kombinaci s tóny levandule a citrusových plodů se nebude moci nabažit.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa DREAMCATCHER
790 Kč

Katalytická lampa DREAMCATCHER provoní a vyčistí váš interiér. Design složité pavučiny snů, inspirovaný jemnou krajkou, na bílé keramice potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Černý kaleidoskopický potisk je podtrhnut černou ozdobnou korunkou.

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa MINT FIZZ
790 Kč

Katalytická lampa MINT FIZZ rychle provoní a zároveň vyčistí váš interiér. Kolekce SIMPLY CERAMIC dokonale kombinuje pastelové tóny přírodních barev a trendy složitější detaily s jednoduchostí leštěného povrchu, který lampě dodává na rafinovanosti.

Ashleigh & Burwood Esenciální olej ENCHANTED FOREST (čarovný les)
150 Kč

Esenciální olej s tajemnou vůní čarovného lesa vás pohltí tlumenými tóny levandule a listů eukalyptu, které se prolínají s aroma vetiveru, cedrového dřeva a kosatce. Tato okouzlující kombinace je umocněna bohatým základem z vanilky, ambry a mechu.

Ashleigh & Burwood Esenciální olej ENGLISH LAVENDER (anglická levandule)
150 Kč

Vonný olej ENGLISH LAVENDER vás nadchne tradičním květinovým základem se sladkými svrchními tóny. Nic není pravdivější a sladší než vůně anglické levandule. Ta se od běžné levandule liší sladkými svrchními tóny, které vás přilákají svým nádherným aroma.

Ashleigh & Burwood Esenciální olej SANDALWOOD (santalové dřevo)
150 Kč

Vonný olej s exotickou vůní santalového dřeva přitažlivě provoní vaše okolí. Vonné silice santalového dřeva jsou cenné svými antiseptickými účinky. V kombinaci s jemným náznakem pačuli a pomeranče vás na dlouho obklopí jedinečnou a hřejivou atmosféru.

Ashleigh & Burwood Esenciální olej PARMA VIOLET (fialka)
150 Kč

Pamatujete na fialkové bonbony, oblíbenou laskominu císařovny Sissi? Tento vonný olej vám připomene tradiční chuť a opojnou vůni fialek. Jedinečně navržená vůně vás přenese do vaší oblíbené cukrárny z dětství. Zavřete oči a smlsněte si.

Ashleigh & Burwood Náhradní kámen s knotem do velké katalytické lampy
290 Kč

Potřebujete vyměnit opotřebovaný nebo zničený kamínek do vaší katalytické lampy? S tímto kamínkem, určeným pro všechny velké katalytické lampy od Ashleigh & Burwood, obnovíte funkci katalytické lampy a můžete si opět provonět váš byt vaší oblíbenou vůní.

Ashleigh & Burwood Vonné tyčinky IVORY MUSK (svěží mošus)
250 Kč

Vonné tyčinky IVORY MUSK vás obohatí příjemnou svěžestí svrchních tónů citronu a květinového základu. Neodolatelnou citrusovou vůni složenou ze svrchních tónů limetky a citronové trávy, které jsou podtrženy mošusovým základem, si zaručeně zamilujete.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.