Candle-lite Svíčka ve skle VANILKOVÝ KRÉM vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní vanilkového krému, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle PODZIMNÍ PROCHÁZKA vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní podzimní procházky, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka von.ve skle TŘEŠŇOVÝ KVĚT 566 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní třešňového květu, 566 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle EXOTICKÝ KOKTEJL vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní exotického koktejlu, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle JABLEČNÝ SAD vonná 510 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní jablečného sadu, 510 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle MALINY A OSTRUŽINY vonná 566 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní malin a ostružin, 566 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Candle-lite Svíčka ve skle SLADKÁ LEVANDULE vonná 538 g
314 Kč

Aromatická vonná svíčka PALACIO ve skle s vůní sladké levandule, 538 g je vhodná nejen k dekoraci a navození příjemné atmosféry v pohodlí vašeho domova, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.