Woodwick Vonná svíčka 453,6 g Červená jeřabina
719 Kč 569 Kč

Vonná svíčka od značky WoodWick s vůní červené jeřabiny vydrží hořet až 50 hodin. Svíčka působí velmi esteticky a minimalisticky a díky přírodnímu knotu, který při hoření praská, se budete cítit jako při posezení u krbu.

Woodwick Vonná svíčka váza Honeysuckle 609,5 g
739 Kč 592 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svíčka přímořská mimóza díky směsi šťavnatého citrusu a jiskřivých šampaňských hroznů provoní váš domov osvěžující vůní. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti.

Woodwick Vonná svíčka loď White Tea & Jasmine 453,6 g
719 Kč 576 Kč

Vonná svíčka loď White Tea & Jasmine v sobě ukrývá čistý bílý čaj a špetku jasmínu s vůní červeného cedru a růže. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu.

Woodwick vonná svíčka Humidor (Pouzdro na doutníky) 609 g
799 Kč 739 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unikátní kombinace tabákových listů, jemného semiše a květu broskvoně. Skvělá pro muže. Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Woodwick Vonná svíčka váza Fern 609,5 g
739 Kč 592 Kč

Vonná svíčka loď Fern v sobě kombinuje čerstvé zelené kapradí s vůní jehličí z jedle s nádechem bílých lilií a jantaru. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.