Airpure Adventní kalendář Strom - rozbaleno-50%
299 Kč 149 Kč

Rozbaleno

Adventní kalendář Airpure ve tvaru vánočního stromku. Každé z 24 okýnek skrývá čajovou svíčku a v jednom okénku naleznete i svíčku votivní, která vydrží hořet až 10 hodin. Udělejte radost svým známým nebo sami sobě a zpříjemněte si čekání na Vánoce.

Toro Aromalampa keramická bílá (čtvercová) - rozbaleno-27%
179 Kč 129 Kč

Rozbaleno

Aromalampa na čajovou svíčku a vonné vosky, hranatá. Vonné vosky se vkládají do aromalampy místo vonných olejů a postupně uvolňují svou vůni. Aromalampu můžete také využít jen jako krásnou bytovou dekoraci.

Toro Dárkový set 3 svíčky s vůní jasmín - rozbaleno-52%
399 Kč 189 Kč

Rozbaleno

Dárkový set svíček na skleněném podnosu s dekoračními kameny je vhodný nejen jako dárek, ale i jako dekorace k zpříjemnění chvil. Příjemná vůně jasmínu vás jistě uvolní a navodí příjemnou atmosféru domova.

Toro Dárkový set 3 svíčky s vůní vanilky - rozbaleno-50%
399 Kč 199 Kč

Rozbaleno

Dárkový set svíček na skleněném podnosu s dekoračními kameny je vhodný nejen jako dárek, ale i jako dekorace k zpříjemnění chvil. Příjemná vůně vanilky vás jistě uvolní a navodí příjemnou atmosféru domova.

Woodwick Fireside 275 g - dekorativní váza - rozbaleno-43%
649 Kč 369 Kč

Rozbaleno

Vonná svíčka od značky Woodwick v oválné skleněné váze s mohutným dřevěným víčkem. Zcela dřevěný knot při hoření praská a navozuje tak pocit útulnosti. Nechte se okouzlit vůní jantaru, vetiveru a pižma.

Toro Dárkový set 3 svíčky s vůní zelený čaj - rozbaleno-62%
399 Kč 149 Kč

Rozbaleno

Dárkový set svíček na skleněném podnosu s dekoračními kameny je vhodný nejen jako dárek, ale i jako dekorace k zpříjemnění chvil. Příjemná vůně zeleného čaje vás jistě uvolní a navodí příjemnou atmosféru domova.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.