Toro Svíčka ve skle Vanilka 510 g
249 Kč 149 Kč

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – vanilka.

Toro Svíčka ve skle Levandule 510 g
249 Kč 159 Kč

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – levandule.

Toro Svíčka ve skle Jahoda + meloun 510 g
249 Kč 159 Kč

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – jahoda + meloun.

Toro Svíčka ve skle Mango 510 g
249 Kč 159 Kč

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – mango.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, sladký punč
199 Kč 149 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní sladkého punče od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody, na kterou se po celém dni jistě těšíte. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin.

Yankee Candle Yankee Candle sada 9 s čajových svíček
260 Kč 159 Kč

Novinka

Dárková vánoční sada Yankee Candle 9 ks čajových svíček. Jedna svíčka hoří přibližně 4–6 hodin. Vyrobeno za použití nejkvalitnějších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.Svíčky Yankee Candle jsou rovnoměrně provoněné.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, jablečný závin
199 Kč 170 Kč

Akce

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní jablečného závinu od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody, na kterou se po celém dni jistě těšíte. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin.

Toro Čajová svíčka bílá 100 ks
129 Kč 119 Kč

Jednoduchý zdroj světla, který navodí ve Vašem domově příjemnou atmosféru. Svíčka je zároveň vhodná na vytváření Vánočních, Velikonočních, ale i jiných aranžmá.

PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, JABLKO+SKOŘICE
89 Kč

Vonná svíčka ve skle s tradiční vůní jablka se skořicí, příjemně provoní každý domov. Svíčka červené barvy bude elegantní ozdobou domova nejen během vánočních svátků. Vhodné i jako dárek pro vaše blízké. Nechte se hýčkat vůní domova a vychutnejte si chvíle strávené doma.

Yankee Candle Classic střední 411 g Snow In Love-27%
619 Kč 449 Kč

Výprodej

Vonná svíčka od oblíbené značky Yankee Candle v klasickém designu se skleněným víčkem. Vyrobená z čistých přírodních vonných výtažků, tato svíčka vás okouzlí svou vůní dřeva a sněhu.

Airpure vonná svíčka 510 g Woodland Sea
219 Kč 123 Kč

Vonná svíčka Woodland Sea od značky Airpure provoní váš příbytek svěží vůní naplaveného dřeva. Svým příjemným světlem místnost zútulní a zateplí. Tato svíčka vydrží hořet až 90 hodin.

Yankee Candle Americký domov 538 g Na vlně
629 Kč 309 Kč

Všemi oblíbená značka svíček Yankee Candle přichází s kolekcí American Home představující to nejlepší z americké domácnosti. Tato svíčka o hmotnosti 538 g vydrží hořet až 125 h a voní po kombinaci písečných dun a trávy se směsí mořského vzduchu.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g cupcake
185 Kč 179 Kč

Novinka

Aromatická svíčka s vůní malého dortíku cupcaku od značky Provence je ideální k dekoraci prostoru i provonění místností. Zpříjemní chvíle strávené doma a zútulní jakýkoli kout potemnělého příbytku za studených nocí. Lze ji darovat jako dárek, který jistě potěší. Dbejte na bezpečnost a řiďte se dle na svíčce uvedených piktogramů.

Yankee Candle Dárková sada 2 ks votivní svíčka 49 g + 2 ks svícen
309 Kč 289 Kč

Novinka

Dárková sada Yankee Candle 2 ks votivních svíček s 2× skleněným svícnem. Jedna svíčka hoří přibližně 15 hodin. Svíčky se celé roztékají, proto je palte ve vhodných kalíšcích a svícnem. Svíčky Yankee Candle jsou rovnoměrně provoněné.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, jablko a skořice
99 Kč 69 Kč

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní jablka a skořice od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

Toro Svíčka ve skle s víčkem - Blue Cocktail 510 g
249 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – blue cocktail.

Yankee Candle Americký domov 538 g Vlajka svobody
629 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Všemi oblíbená značka svíček Yankee Candle přichází s kolekcí American Home představující to nejlepší z americké domácnosti. Tato svíčka o hmotnosti 538 g vydrží hořet až 125 h a voní po sladké svobodě a svůdné energii.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 1000 g Ostružiny, 3 knoty
749 Kč 469 Kč

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po ostružinovém džemu, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 250 hodin.

Yankee Candle Lemongrass & Ginger Classic velký 623 g
796 Kč 599 Kč

Čerstvá a čistá směs jemné citrónové trávy a právě rozkrojeného zázvoru. Vonná svíčka Yankee Candle v nejoblíbenějším designu Classic se skleněným víčkem byla vyrobena za použití nejlepších surovin a čistých přírodních vonných výtažků.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g skořicové sušenky
185 Kč 159 Kč

Novinka

Aromatická svíčka s vůní skořicových sušenek od značky Provence je ideální k dekoraci prostoru i provonění místností. Zpříjemní chvíle strávené doma a zútulní jakýkoli kout potemnělého příbytku za studených nocí. Lze ji darovat jako dárek, který jistě potěší. Dbejte na bezpečnost a řiďte se dle na svíčce uvedených piktogramů.

Yankee Candle Vonná svíčka 198 g Merry Mint - dárkové balení
450 Kč 279 Kč

Vánoční svíčka od značky Yankee Candle s vůní vanilkové zmrzliny a hořké čokolády s čerstvou mátou v dárkové krabičce potěší nejen vás, ale i vaše blízké. Luxusní design s kovovou povrchovou úpravou se hodí na jakoukoli slavnostní příležitost. Nenechte si ujít tuto limitovanou vánoční edici.

Glade MAXI candle Sparkling Citrus Sunrise 224 g
169 Kč 119 Kč

Aromatická svíčka od značky Glade v limitované vánoční edici dům nádherně provoní vůní citrusů, kardamonu a dalšího koření. Dekorativní vzhled svíčky ve skleněné dóze dozdobí interiér i pokud není zrovna zapálená.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, vanilka
99 Kč 69 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní vanilky od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

Air wick XXL svíčky - zimní kolekce (3 x 310 g)-33%
719 Kč 479 Kč

Výprodej

Set 3 vonných svíček AirWick provoní nejednu místnost a zpříjemní pochmurné podzimní večery. V kolekci najdete sladkou vanilku, růžový hrachor a kořeněnou skořici pro nekončící romantiku. Svíčky Essential Oils obsahují esenciální oleje přímo z ovoce a květin.

Yankee Candle Vonná svíčka Classic malý 104g Vanilla
299 Kč 249 Kč

Svíčka s vůní vanilky v klasickém oblíbeném designu Yankee Candle se skleněným víčkem. Menší provedení je vhodné k provonění malých prostor. Svíčka je vyrobena z čistě přírodních surovin. Víčko s těsněním navíc brání vyprchání vůně a vy si tak můžete svoji oblíbenou svíčku užít déle.

Toro Svíčka ve skle s víčkem - tropické květy 510 g
249 Kč 159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aromatická svíčka ve skle 510 g je vhodná nejen k dekoraci a zpříjemnění chvil strávených doma, ale také jako dárek, který udělá radost vašim blízkým. Vůně – tropické květy.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, citronela
199 Kč 179 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní citronely od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin. V létě můžete využít jako odpuzovač hmyzu.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, levandule
99 Kč 69 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní levandule od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin.

Airpure vonná svíčka 510 g BLACK FOREST
219 Kč 122 Kč

Vonná svíčka Black Forest od značky Airpure provoní váš příbytek svěží vůní listů, mechu a dřeva. Svým příjemným světlem místnost zútulní a zateplí. Tato svíčka vydrží hořet až 90 hodin.

MAXXO Svíčka Escential Vanilla
399 Kč

Novinka

Svíčka Escential od značky Maxxo je vyráběna ze 100% přírodního vosku s vonnými oleji a bavlněným knotem, čili je šetrná k přírodě i vašemu zdraví. Vosk při hoření rovnoměrně klesá po obvodu sklenice a nezanechává téměř žádné stopy. Po vymytí vám zůstane termo sklenice, kterou lze využít na studené i horké nápoje. Vůně Vanilla zaplní příbytek sladkou vanilkou a mandlí, která dohořívá až 40 hodin.

Woodwick Vonná svíčka loď Trilogy Botanical Garden 453 g
772 Kč 617 Kč

Svíčka s vůní omamného šeříku v kombinaci s jemnou růží, doplněnou vonnými květy popínavého zimolezu. Designově propracovaná svíčka v keramické dekorativní váze. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, PINA COLADA
159 Kč

Aromatická svíčka ve skle s dobou hoření 85 – 95 hodin. Provence Svíčka ve skle s víčkem 510 g, PINA COLADA zpříjemní chvíle ve vašem domově a slouží i jako vkusná dekorace. Vhodné i jako dárek. Dbejte bezpečnostních pokynů uvedených na svíčce.

Woodwick Vonná svíčka loď Rose 453 g
741 Kč 546 Kč

Svíčka loď Rose přináší bohatou květinovou vůni růží, gardénie a petrklíče. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen vytváří neopakovatelnou atmosféru. Hoří 30–40 hodin.

Woodwick Vonná svíčka váza Fig 609,5 g
762 Kč 635 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svíčka Fig v sobě ukrývá bohatá ovocná vůně čerstvě utržených fíků s tóny černého rybízu, bezinky a zemitého pačuli. Tato svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti.

Yankee Candle Classic střední 411 g Christmas Cookie-27%
619 Kč 449 Kč

Výprodej

Vonná svíčka od oblíbené značky Yankee Candle v klasickém designu se skleněným víčkem. Vyrobená z čistých přírodních vonných výtažků, tato svíčka vás okouzlí svou vůní vánočního cukroví s vanilkou.

Woodwick Vonná svíčka loď White Tea & Jasmine 453,6 g
741 Kč 594 Kč

Vonná svíčka loď White Tea & Jasmine v sobě ukrývá čistý bílý čaj a špetku jasmínu s vůní červeného cedru a růže. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.